databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Ravellaan 34

3533JN Utrecht · Welgelegen, Den Hommel · wijk Wijk 01 West · Utrecht

€ 375.000
€ 5.000 / m²
75 3kamers C
Foto 1 van Ravellaan 34 Foto 2 van Ravellaan 34 Foto 3 van Ravellaan 34 Foto 4 van Ravellaan 34 Foto 5 van Ravellaan 34 Foto 6 van Ravellaan 34 Foto 7 van Ravellaan 34 Foto 8 van Ravellaan 34 Foto 9 van Ravellaan 34 Foto 10 van Ravellaan 34 Foto 11 van Ravellaan 34 Foto 12 van Ravellaan 34

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.75 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelC
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar Waltmann Makelaars & Bedrijfshuisvesting Utrecht (NVM)

Volledige advertentie op Funda

Prijsverloop

Nog maar één snapshot bekend.

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 63 apartments in Utrecht met 52–97 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-14.0% t.o.v. mediaan van € 5.815/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Utrecht

Inwoners1.880
Dichtheid5232 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 462.000 deze listing -19% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt55%
Afstand basisschool0.9 km
Afstand supermarkt0.9 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.7 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU03440111 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Christelijk Gymnasium Utrecht — 0.45 km · 32 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Kinderopvang Blos — 0.52 km · 6 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Boon's Dagmarkt — 0.48 km · 20 totaal binnen zoekradius
Apotheek Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.69 km · 3 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Gezondheidscentrum Oog in Al — 0.69 km · 6 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Van der Hoeven Kliniek — 2.41 km · 5 totaal binnen zoekradius
OV-station CS Jaarbeursplein — 0.87 km · 11 totaal binnen zoekradius
Restaurant Landhuis in de stad — 0.33 km · 40 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.790 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 81.522 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 75 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.875 per jaar (~€ 156/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.946 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1650 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~675 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 675 per jaar en 675 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid 78 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 € 0
Gazellestraat 88 Bokkenbuurt 68 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 € 0
Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum 59 A € 375.000 +€ 0 € 375.000 € 0
Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving 80 G € 360.000 +€ 16.000
4 stap(pen)
  • G→F: € 2.400 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.200 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.800 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.600 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 376.000 +€ 1.000
Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving 61 D € 375.000 +€ 4.270
1 stap(pen)
  • D→C: € 4.270 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 379.270 +€ 4.270
Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost 76 E € 375.000 +€ 9.880
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.560 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.320 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 384.880 +€ 9.880
Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord 77 A € 365.000 +€ 0 € 365.000 € -10.000
Auriollaan 93 Kanaleneiland-Noord 77 C € 389.000 +€ 0 € 389.000 +€ 14.000
Dommeringdreef 87 Neckardreef en omgeving 85 E € 349.000 +€ 11.050
2 stap(pen)
  • E→D: € 5.100 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.950 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 360.050 € -14.950
Yokohamadreef 22 Tigrisdreef en omgeving 85 A € 360.000 +€ 0 € 360.000 € -15.000
Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord 68 E € 350.000 +€ 8.840
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.080 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.760 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 358.840 € -16.160
Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt 62 C € 395.000 +€ 0 € 395.000 +€ 20.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Molengraaffplantsoen 39 Tuindorp-Oost 76 3 E € 375.000 € 4.934
Eisenhowerlaan 94 Kanaleneiland-Noord 77 3 A € 365.000 € 4.740
Paranádreef 69 Vechtzoom-zuid 78 3 A € 375.000 € 4.808
Zeeltstraat 31 Oud Hoograven-Zuid 77 3 A € 400.000 € 5.195
Sartreweg 90 Voordorp en Voorveldsepolder 77 3 A € 415.000 € 5.390
Boekelaan 123 Tuindorp-Oost 72 3 D € 415.000 € 5.764
Vechtplantsoen 22 Schaakbuurt en omgeving 80 3 G € 360.000 € 4.500
Gazellestraat 88 Bokkenbuurt 68 3 A € 375.000 € 5.515
Rooseveltlaan 700 Kanaleneiland-Zuid 69 3 B € 335.000 € 4.855
Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord 68 3 E € 350.000 € 5.147
Stadionlaan 53 Rubenslaan en omgeving 68 3 D € 350.000 € 5.147
Auriollaan 93 Kanaleneiland-Noord 77 4 C € 389.000 € 5.052