Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 119 m² |
| Perceel | 140 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Westeneng Verbeek Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Gooise Meren met 83–154 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 38e percentiel (-6.6% t.o.v. mediaan van € 6.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Gooise Meren
| Inwoners | 1.110 |
|---|---|
| Dichtheid | 9667 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 500.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19420003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Vondelschool — 0.32 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Tienercentrum Tiens — 0.55 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Ekoplaza — 0.06 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Bennebroek Gravenhorst & Wald — 0.63 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Regionaal Medisch Centrum Blaricum — 2.58 km |
| OV-station | Bussum Zuid — 1.0 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sis Easy Food — 0.08 km · 35 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.318 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 150.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 119 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.380 per jaar (~€ 198/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.516 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2023 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~714 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 476 per jaar en 476 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Gooise Meren
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anne Franklaan 205 Ooster Eng-Zuid | 141 | C | € 669.000 |
+€ 12.690
1 stap(pen)
|
€ 681.690 | € -13.310 | |
| Dwarsstraat 4 Vesting Muiden | 107 | C | € 750.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 759.630 | +€ 64.630 | |
| Prinses Margrietplantsoen 92 Midden Eng-Oost | 98 | B | € 629.000 | +€ 0 | € 629.000 | € -66.000 | |
| Lange Heul 195 Wester Eng | 120 | B | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -100.000 | |
| Huizerweg 206 Bredius-Oost | 140 | B | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | +€ 100.000 | |
| Jan ter Gouwweg 111 Rembrandtpark | 107 | C | € 585.000 |
+€ 9.630
1 stap(pen)
|
€ 594.630 | € -100.370 | |
| De Stelling 18 Krijgsman | 128 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | +€ 105.000 | |
| Augusta de Witlaan 18 Ooster Eng-Zuid | 123 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -120.000 | |
| Schout 95 De Fortlanden | 127 | B | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | +€ 130.000 | |
| Tesselschadelaan 14 Vondellaan | 128 | F | € 795.000 |
+€ 33.280
4 stap(pen)
|
€ 828.280 | +€ 133.280 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Augusta de Witlaan 18 Ooster Eng-Zuid | 123 | 5 | B | € 575.000 | € 4.675 |
| Tesselschadelaan 14 Vondellaan | 128 | 5 | F | € 795.000 | € 6.211 |
| Oosterpad 20 Cereslaan | 114 | 5 | unknown | € 560.000 | € 4.912 |
| Schout 95 De Fortlanden | 127 | 5 | B | € 825.000 | € 6.496 |
| Lange Heul 195 Wester Eng | 120 | 4 | B | € 595.000 | € 4.958 |
| De Stelling 18 Krijgsman | 128 | 6 | A | € 800.000 | € 6.250 |
| Dwarsstraat 4 Vesting Muiden | 107 | 4 | C | € 750.000 | € 7.009 |
| Jan ter Gouwweg 111 Rembrandtpark | 107 | 4 | C | € 585.000 | € 5.467 |
| de Lange Gangh 11 Mariahoeve Muiden | 102 | 5 | B | € 545.000 | € 5.343 |
| Hellingstraat 17 Vesting Muiden | 128 | 4 | C | € 875.000 | € 6.836 |
| Prinses Margrietplantsoen 92 Midden Eng-Oost | 98 | 5 | B | € 629.000 | € 6.418 |
| Huizerweg 206 Bredius-Oost | 140 | 5 | B | € 795.000 | € 5.679 |