Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 270 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alpina makelaardij Duiven (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 8 houses in Duiven met 78–145 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+7.3% t.o.v. mediaan van € 4.160/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Duiven
| Inwoners | 3.060 |
|---|---|
| Dichtheid | 1864 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 383.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 38% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02260401
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Candea College Saturnus — 0.36 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Gradussen — 0.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu Apotheek — 0.89 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Eikelaar En Jongen — 0.89 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Ziekenhuis Zevenaar — 5.11 km |
| OV-station | Duiven — 1.3 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pannenkoekhuis De Snippenhof — 0.98 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.568 per jaar (~€ 131/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.518 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1232 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~336 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Duiven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Golden Delicious 52 Zuidoost | 119 | A | € 495.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 504.520 | +€ 4.520 | |
| Weverstraat 153 De Vergert | 144 | C | € 475.000 |
+€ 40.320
3 stap(pen)
|
€ 515.320 | +€ 15.320 | |
| Kruisherenstraat 8 Groessen | 119 | C | € 539.500 |
+€ 33.320
3 stap(pen)
|
€ 572.820 | +€ 72.820 | |
| Pinksterbloem 44 Zuidoost | 120 | A | € 415.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 424.600 | € -75.400 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pinksterbloem 44 Zuidoost | 120 | 5 | A | € 415.000 | € 3.458 |
| Golden Delicious 52 Zuidoost | 119 | 4 | A | € 495.000 | € 4.160 |
| Kruisherenstraat 8 Groessen | 119 | 4 | C | € 539.500 | € 4.534 |
| Zadelmakerstraat 8 De Vergert | 113 | 5 | B | € 349.000 | € 3.088 |
| Weverstraat 153 De Vergert | 144 | 5 | C | € 475.000 | € 3.299 |
| Hackfortallee 15 De Nieuweling | 137 | 6 | A | € 650.000 | € 4.745 |