databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Grenoblestraat 27

7559KM Hengelo (OV) · Vossenbelt Noord · wijk Slangenbeek · Hengelo (O)

€ 375.000
€ 2.930 / m²
128 5kamers B
Foto 1 van Grenoblestraat 27 Foto 2 van Grenoblestraat 27 Foto 3 van Grenoblestraat 27 Foto 4 van Grenoblestraat 27 Foto 5 van Grenoblestraat 27 Foto 6 van Grenoblestraat 27 Foto 7 van Grenoblestraat 27 Foto 8 van Grenoblestraat 27 Foto 9 van Grenoblestraat 27 Foto 10 van Grenoblestraat 27 Foto 11 van Grenoblestraat 27 Foto 12 van Grenoblestraat 27

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.128 m²
Perceel154 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Hengelo (O) met 89–166 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-14.6% t.o.v. mediaan van € 3.430/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Hengelo (O.)

Inwoners2.090
Dichtheid4007 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 433.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt17%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.6 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01640802 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Horizon — 0.35 km · 3 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek Slangenbeek — 0.29 km
Huisartsenpraktijk Huisartsenmaatschap Respons — 0.29 km
Ziekenhuis ZGT Hengelo — 4.27 km · 2 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.790 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 80.435 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.560 per jaar (~€ 213/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.003 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~2176 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~768 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 512 per jaar en 512 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Jan Prinsstraat 44 Groot Driene Zuid 142 C € 349.500 +€ 12.780
1 stap(pen)
  • C→B: € 12.780 (+ HR++ glas)
€ 362.280 € -12.720
Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord 107 D € 339.000 +€ 17.120
2 stap(pen)
  • D→C: € 7.490 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.630 (+ HR++ glas)
€ 356.120 € -18.880
Bernardstraat 40 Berflo Es Noord 103 E € 375.000 +€ 22.660
3 stap(pen)
  • E→D: € 6.180 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 7.210 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 9.270 (+ HR++ glas)
€ 397.660 +€ 22.660
Rozenstraat 41 Woolde 99 E € 329.000 +€ 21.780
3 stap(pen)
  • E→D: € 5.940 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 6.930 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.910 (+ HR++ glas)
€ 350.780 € -24.220
Londenstraat 36 Vossenbelt Noord 108 B € 350.000 +€ 0 € 350.000 € -25.000
Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid 100 B € 350.000 +€ 0 € 350.000 € -25.000
Tom Mandersstraat 63 Molendijkhoek 113 B € 348.000 +€ 0 € 348.000 € -27.000
Sabastraat 13 Weidedorp 120 C € 335.000 +€ 10.800
1 stap(pen)
  • C→B: € 10.800 (+ HR++ glas)
€ 345.800 € -29.200
Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord 92 D € 330.000 +€ 14.720
2 stap(pen)
  • D→C: € 6.440 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.280 (+ HR++ glas)
€ 344.720 € -30.280
Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek 112 A € 340.000 +€ 0 € 340.000 € -35.000
Stoevelaarstraat 2 Noord 91 C € 325.000 +€ 8.190
1 stap(pen)
  • C→B: € 8.190 (+ HR++ glas)
€ 333.190 € -41.810
Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid 99 A € 329.000 +€ 0 € 329.000 € -46.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Mesdagstraat 18 't Wilbert 121 5 C € 415.000 € 3.430
Sabastraat 13 Weidedorp 120 5 C € 335.000 € 2.792
Old Ruitenborgh 20 Hengelose Es Noord 142 5 unknown € 400.000 € 2.817
Tom Mandersstraat 69 Molendijkhoek 112 5 A € 340.000 € 3.036
Gijsbert Japicxstraat 5 Groot Driene Zuid 136 6 A € 425.000 € 3.125
Enschedesestraat 184 Anninks-/Nijhofshoek 140 6 G € 395.000 € 2.821
Meikever 15 Het Broek 130 5 A € 485.000 € 3.731
Jan Prinsstraat 44 Groot Driene Zuid 142 6 C € 349.500 € 2.461
Anninksweg 69 Elsbeek 109 5 E € 400.000 € 3.670
Tom Mandersstraat 63 Molendijkhoek 113 6 B € 348.000 € 3.080
Londenstraat 36 Vossenbelt Noord 108 5 B € 350.000 € 3.241
Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek 109 5 B € 325.000 € 2.982