house · resale
Oudersvrucht 10
2841LN Moordrecht · Vijfakkers-Noord · wijk Moordrecht wijk 03 · Zuidplas
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 125 m² |
| Perceel | 110 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Blauw Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Zuidplas met 87–162 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 47e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 4.400/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zuidplas
| Inwoners | 980 |
|---|---|
| Dichtheid | 7000 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 518.000 deze listing +6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU18920311
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Meester Lalleman — 0.22 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.75 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Moordrecht — 0.75 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk de Groene Wilg — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Groene Hart Ziekenhuis — 4.92 km |
| OV-station | (naamloos) — 2.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Thai Noon — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 125 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.793 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1625 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~500 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zuidplas
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dorpsstraat 85 Kern Zevenhuizen | 129 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -5.000 | |
| Ambachtssingel 83 Swanla | 143 | A+++ | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | +€ 35.000 | |
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | C | € 485.000 |
+€ 24.800
2 stap(pen)
|
€ 509.800 | € -40.200 | |
| Kroonkruid 68 Zuidplas Kruiden | 142 | B | € 575.000 |
+€ 15.620
1 stap(pen)
|
€ 590.620 | +€ 40.620 | |
| Blokvang 21 Jonge Veenen | 135 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 45.000 | |
| Prins Alexanderlaan 67 Dorrestein-Noord | 108 | B | € 485.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 496.880 | € -53.120 | |
| Colorado 121 Esse Zoom Laag | 127 | A++++ | € 615.000 | +€ 0 | € 615.000 | +€ 65.000 | |
| Prins Alexanderlaan 58 Dorrestein-Noord | 107 | A | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -71.000 | |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -75.000 | |
| Wulpendreef 17 Dorp Noord | 103 | B | € 439.000 |
+€ 11.330
1 stap(pen)
|
€ 450.330 | € -99.670 | |
| Drost IJsermansingel 5 Kern Moordrecht | 110 | C | € 425.000 |
+€ 17.050
2 stap(pen)
|
€ 442.050 | € -107.950 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zeemanstraat 37 Dorrestein-Noord | 124 | 5 | C | € 485.000 | € 3.911 |
| Colorado 121 Esse Zoom Laag | 127 | 5 | A++++ | € 615.000 | € 4.843 |
| Blokvang 21 Jonge Veenen | 135 | 5 | A | € 595.000 | € 4.407 |
| Dorpsstraat 85 Kern Zevenhuizen | 129 | 4 | A | € 545.000 | € 4.225 |
| de Grutto 17 Moerkapelle-West | 115 | 5 | A | € 475.000 | € 4.130 |
| Kroonkruid 68 Zuidplas Kruiden | 142 | 5 | B | € 575.000 | € 4.049 |
| Prins Alexanderlaan 67 Dorrestein-Noord | 108 | 5 | B | € 485.000 | € 4.491 |
| Prins Alexanderlaan 58 Dorrestein-Noord | 107 | 5 | A | € 479.000 | € 4.477 |
| Julianastraat 31 Kern Moerkapelle | 112 | 5 | C | € 690.000 | € 6.161 |
| Drost IJsermansingel 5 Kern Moordrecht | 110 | 5 | C | € 425.000 | € 3.864 |
| Begoniaveld 63 Zuidplas Velden | 127 | 5 | B | € 739.000 | € 5.819 |
| Ambachtssingel 83 Swanla | 143 | 6 | A+++ | € 585.000 | € 4.091 |