databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Fliere 21

5422DM Gemert · Doonheide · wijk Wijk 01 Gemert-Noord · Gemert-Bakel

€ 795.000
€ 3.715 / m²
214 5kamers A++
Foto 1 van Fliere 21 Foto 2 van Fliere 21 Foto 3 van Fliere 21 Foto 4 van Fliere 21 Foto 5 van Fliere 21 Foto 6 van Fliere 21 Foto 7 van Fliere 21 Foto 8 van Fliere 21 Foto 9 van Fliere 21 Foto 10 van Fliere 21 Foto 11 van Fliere 21 Foto 12 van Fliere 21

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.214 m²
Perceel390 m²
Kamers5 (4 slaap)

Inwoners1.240
Dichtheid2993 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 570.000 deze listing +39% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt16%
Afstand basisschool0.9 km
Afstand supermarkt1.2 km
Afstand huisarts1.3 km
Afstand kinderdagverblijf0.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU16520104 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Samenstroom — 0.47 km · 5 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Jumbo — 0.93 km · 2 totaal binnen zoekradius
Apotheek Apotheek 't Gasthuis — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Groepspraktijk 't Gasthuis — 0.91 km

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.795 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 166.304 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 30.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A++
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 214 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.568 per jaar (~€ 214/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 4.009 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1926 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~428 m³ per jaar

Verbouwings-equivalente woningen in Gemert-Bakel

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A++ te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (2)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Fielepien 11 Doonheide 219 6 A € 1.095.000 € 5.000
Kleikampen 6 Verspreide huizen Kampen-Esdonk 267 5 D € 980.000 € 3.670