house · resale
Baronielaan 10
2242RC Wassenaar · Dorp Wassenaar · wijk Wijk 01 Noordoostelijk deel der gemeente · Wassenaar
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 226 m² |
| Perceel | 174 m² |
| Kamers | 7 (6 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | i4 Housing B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Wassenaar met 158–293 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-21.7% t.o.v. mediaan van € 5.932/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Wassenaar
| Inwoners | 2.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 5810 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 542.000 deze listing +94% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 48% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06290101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | St. Bonifaciusschool — 0.28 km · 5 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Olive Garden Supermarkt & Slijterij — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Wassenaar — 0.94 km |
| Huisartsenpraktijk | HMC Gezondheidscentrum Wassenaar — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Koi Kawa — 0.38 km · 28 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.013 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 228.261 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 226 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 5.650 per jaar (~€ 471/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.484 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~4972 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2034 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.034 per jaar en 2034 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Wassenaar
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Storm van 's-Gravesandeweg 5 Dorp Wassenaar | 177 | C | € 1.050.000 | +€ 0 | € 1.050.000 | € 0 | |
| Deijlerweg 115 Groot Deijleroord-Ter Weer | 170 | C | € 1.095.000 | +€ 0 | € 1.095.000 | +€ 45.000 | |
| Hyacinthstraat 4 Groot Deijleroord-Ter Weer | 175 | D | € 835.000 |
+€ 12.250
1 stap(pen)
|
€ 847.250 | € -202.750 |
Alle vergelijkbare woningen (7)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Storm van 's-Gravesandeweg 5 Dorp Wassenaar | 177 | 6 | C | € 1.050.000 | € 5.932 |
| Deijlerweg 115 Groot Deijleroord-Ter Weer | 170 | 7 | C | € 1.095.000 | € 6.441 |
| Hyacinthstraat 4 Groot Deijleroord-Ter Weer | 175 | 6 | D | € 835.000 | € 4.771 |
| Rijksstraatweg 276 Groot Deijleroord-Ter Weer | 182 | 8 | B | € 695.000 | € 3.819 |
| Vijverweg 3 De Kieviet | 264 | 6 | C | € 1.565.000 | € 5.928 |
| Sophialaan 1 Nieuw-Wassenaar | 246 | 8 | C | € 2.245.000 | € 9.126 |
| Van Bronckhorstlaan 11 Rijksdorp-De Pan | 268 | 8 | C | € 2.495.000 | € 9.310 |