apartment · resale
Cornelis Heinricksestraat 48
3078HJ Rotterdam · Groot IJsselmonde · wijk IJsselmonde · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 69 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | E |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van der Wiel Makelaardij & Taxaties (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 126 apartments in Rotterdam met 48–89 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 12e percentiel (-28.6% t.o.v. mediaan van € 5.267/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 29.715 |
|---|---|
| Dichtheid | 5187 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 257.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 65% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991289
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Veenoord — 0.09 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | KDV De Sprookjesboom — 0.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.19 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk IJsselmonde — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Maasstad Ziekenhuis — 1.13 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Lombardijen — 1.37 km |
| Restaurant | Die Kaiser — 0.39 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.239 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 56.413 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel E en 69 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.622 per jaar (~€ 218/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.457 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2346 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1035 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.518 per jaar en 1449 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label E te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | B | € 260.000 | +€ 0 | € 260.000 | +€ 500 | |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | G | € 259.000 |
+€ 4.270
2 stap(pen)
|
€ 263.270 | +€ 3.770 | |
| Gordelweg 32 Oude Noorden | 55 | D | € 265.000 | +€ 0 | € 265.000 | +€ 5.500 | |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | F | € 245.000 |
+€ 2.520
1 stap(pen)
|
€ 247.520 | € -11.980 | |
| Slotboomstraat 10 Oud Charlois | 81 | B | € 274.500 | +€ 0 | € 274.500 | +€ 15.000 | |
| Nieuwenoord 90 Groot IJsselmonde | 81 | D | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 15.500 | |
| Pasteursingel 69 Oud Mathenesse | 56 | C | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 15.500 | |
| Baarlandhof 92 Pendrecht | 78 | G | € 235.000 |
+€ 5.460
2 stap(pen)
|
€ 240.460 | € -19.040 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 4.480
2 stap(pen)
|
€ 279.480 | +€ 19.980 | |
| Hogenbanweg 78 Oud Mathenesse | 60 | D | € 279.500 | +€ 0 | € 279.500 | +€ 20.000 | |
| Quadenoord 108 Groot IJsselmonde | 68 | D | € 239.000 | +€ 0 | € 239.000 | € -20.500 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 5.320
2 stap(pen)
|
€ 280.320 | +€ 20.820 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Quadenoord 108 Groot IJsselmonde | 68 | 3 | D | € 239.000 | € 3.515 |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | 3 | G | € 275.000 | € 4.297 |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | 3 | B | € 295.000 | € 4.041 |
| Vegelinsoord 108 Groot IJsselmonde | 63 | 3 | F | € 245.000 | € 3.889 |
| Schiedamseweg 92 Bospolder | 68 | 3 | A+ | € 307.500 | € 4.522 |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | 3 | C | € 300.000 | € 4.110 |
| Strevelsweg 337 Bloemhof | 63 | 3 | E | € 235.000 | € 3.730 |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | 3 | G | € 275.000 | € 3.618 |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |
| Schalkeroord 56 Groot IJsselmonde | 67 | 4 | F | € 235.000 | € 3.507 |
| Wilgenlei 106 Schiebroek | 61 | 3 | B | € 260.000 | € 4.262 |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | 3 | G | € 259.000 | € 4.246 |