apartment · resale
Tweede Kostverlorenkade 19
1052RL Amsterdam · Bellamybuurt-Noord · wijk Bellamybuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 114 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VanHuyse - Partner in Wonen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 203 apartments in Amsterdam met 79–148 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+16.5% t.o.v. mediaan van € 7.904/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 24907 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 556.000 deze listing +89% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 75% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EP01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Obs De Waterkant — 0.29 km · 28 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Junior Service Amsterdam — 0.39 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.33 km · 34 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.45 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisarsten Bellamyplein — 0.2 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.44 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 0.78 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hotel Larende — 0.04 km · 174 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.013 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 226.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 114 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.824 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.165 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1482 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Oldenbarneveldtplein 13 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 125 | C | € 1.025.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 1.050.000 | € 0 | |
| Wilhelminastraat 117 Cremerbuurt-West | 110 | B | € 1.050.000 |
+€ 12.100
1 stap(pen)
|
€ 1.062.100 | +€ 12.100 | |
| Amsteldijk 162 Kromme Mijdrechtbuurt | 120 | C | € 1.049.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 1.073.000 | +€ 23.000 | |
| Prof. Tulpstraat 42 Sarphatistrook | 101 | C | € 995.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 1.015.200 | € -34.800 | |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | E | € 975.000 |
+€ 34.650
4 stap(pen)
|
€ 1.009.650 | € -40.350 | |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | B | € 995.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 1.007.870 | € -42.130 | |
| Amstelvlietstraat 573 Amstelkwartier-Noord | 119 | A | € 1.095.000 | +€ 0 | € 1.095.000 | +€ 45.000 | |
| Jan Luijkenstraat 66 P.C. Hooftbuurt | 107 | E | € 1.060.000 |
+€ 35.310
4 stap(pen)
|
€ 1.095.310 | +€ 45.310 | |
| Hogeweg 37 Linnaeusparkbuurt | 123 | C | € 1.075.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 1.099.600 | +€ 49.600 | |
| Newtonstraat 73 Middenmeer-Noord | 119 | E | € 950.000 |
+€ 39.270
4 stap(pen)
|
€ 989.270 | € -60.730 | |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | C | € 965.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 988.600 | € -61.400 | |
| Da Costakade 14 Da Costabuurt-Noord | 117 | B | € 1.100.000 |
+€ 12.870
1 stap(pen)
|
€ 1.112.870 | +€ 62.870 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wilhelminastraat 117 Cremerbuurt-West | 110 | 4 | B | € 1.050.000 | € 9.545 |
| Da Costakade 14 Da Costabuurt-Noord | 117 | 4 | B | € 1.100.000 | € 9.402 |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | 4 | B | € 995.000 | € 8.504 |
| Eerste Atjehstraat 116 Timorpleinbuurt-Zuid | 114 | 4 | A | € 950.000 | € 8.333 |
| Amstelvlietstraat 573 Amstelkwartier-Noord | 119 | 4 | A | € 1.095.000 | € 9.202 |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | 4 | C | € 965.000 | € 8.178 |
| Uiterwaardenstraat 352 Scheldebuurt-West | 117 | 4 | B | € 1.150.000 | € 9.829 |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | 4 | C | € 935.000 | € 8.130 |
| Deurloostraat 110 Wielingenbuurt | 113 | 4 | C | € 1.175.000 | € 10.398 |
| Hogeweg 37 Linnaeusparkbuurt | 123 | 4 | C | € 1.075.000 | € 8.740 |
| Elandsgracht 19 Elandsgrachtbuurt | 105 | 4 | E | € 975.000 | € 9.286 |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | 4 | A+++ | € 875.000 | € 7.955 |