house · resale
Tom Mandersstraat 69
7558MT Hengelo (OV) · Molendijkhoek · wijk Hasseler Es · Hengelo (O)
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 112 m² |
| Perceel | 141 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Des Huizes Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Hengelo (O) met 78–145 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 21e percentiel (-11.5% t.o.v. mediaan van € 3.430/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Tom Mandersstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Tom Mandersstraat 14 | 109 | B | € 325.000 | € 2.982 |
| Tom Mandersstraat 63 | 113 | B | € 348.000 | € 3.080 |
| Tom Mandersstraat 76 | 147 | B | € 489.000 | € 3.327 |
Buurt in cijfers — Hengelo (O.)
| Inwoners | 1.650 |
|---|---|
| Dichtheid | 5507 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 336.000 deze listing +1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01640307
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC 't Eimink — 0.38 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.68 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Hasseler Es — 0.77 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Hasseler Es — 0.78 km |
| OV-station | Hengelo Oost — 2.5 km |
| Restaurant | Elat — 0.76 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.623 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 112 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.772 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1456 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~448 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Hengelo (O)
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bernardstraat 46 Berflo Es Noord | 84 | G | € 309.000 |
+€ 33.600
6 stap(pen)
|
€ 342.600 | +€ 2.600 | |
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | B | € 325.000 |
+€ 11.990
1 stap(pen)
|
€ 336.990 | € -3.010 | |
| Stoevelaarstraat 2 Noord | 91 | C | € 325.000 |
+€ 18.200
2 stap(pen)
|
€ 343.200 | +€ 3.200 | |
| Jacob Catsstraat 31 Binnenstad West | 85 | G | € 300.000 |
+€ 34.000
6 stap(pen)
|
€ 334.000 | € -6.000 | |
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | A | € 329.000 | +€ 0 | € 329.000 | € -11.000 | |
| Carel Vosmaerstraat 12 Groot Driene Noord | 92 | D | € 330.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 354.840 | +€ 14.840 | |
| Sabastraat 13 Weidedorp | 120 | C | € 335.000 |
+€ 24.000
2 stap(pen)
|
€ 359.000 | +€ 19.000 | |
| Tom Mandersstraat 63 Molendijkhoek | 113 | B | € 348.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 360.430 | +€ 20.430 | |
| Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid | 100 | B | € 350.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 361.000 | +€ 21.000 | |
| Rozenstraat 41 Woolde | 99 | E | € 329.000 |
+€ 32.670
4 stap(pen)
|
€ 361.670 | +€ 21.670 | |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | B | € 350.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 361.880 | +€ 21.880 | |
| Lijsterweg 60 Elsbeek | 93 | C | € 295.000 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 313.600 | € -26.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tom Mandersstraat 14 Molendijkhoek | 109 | 5 | B | € 325.000 | € 2.982 |
| Londenstraat 36 Vossenbelt Noord | 108 | 5 | B | € 350.000 | € 3.241 |
| Langelermaatweg 209 Berflo Es Noord | 107 | 5 | D | € 339.000 | € 3.168 |
| Sabastraat 13 Weidedorp | 120 | 5 | C | € 335.000 | € 2.792 |
| Anninksweg 69 Elsbeek | 109 | 5 | E | € 400.000 | € 3.670 |
| Tom Mandersstraat 63 Molendijkhoek | 113 | 6 | B | € 348.000 | € 3.080 |
| Münsterstraat 19 Vossenbelt Zuid | 99 | 5 | A | € 329.000 | € 3.323 |
| Mesdagstraat 18 't Wilbert | 121 | 5 | C | € 415.000 | € 3.430 |
| Bernardstraat 40 Berflo Es Noord | 103 | 4 | E | € 375.000 | € 3.641 |
| Münsterstraat 14 Vossenbelt Zuid | 100 | 4 | B | € 350.000 | € 3.500 |
| Grenoblestraat 27 Vossenbelt Noord | 128 | 5 | B | € 375.000 | € 2.930 |
| Rozenstraat 41 Woolde | 99 | 4 | E | € 329.000 | € 3.323 |