Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 94 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Assink NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 28 apartments in Arnhem met 65–122 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 28e percentiel (-7.5% t.o.v. mediaan van € 4.313/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 2.150 |
|---|---|
| Dichtheid | 2783 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 471.000 deze listing -20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 23% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02020845
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.32 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.77 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Alphega apotheek Velperweg — 1.3 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum het SPAN — 0.64 km |
| Ziekenhuis | Pro Persona GGZ — 2.58 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Arnhem Presikhaaf — 0.94 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant Kampulan — 0.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 81.522 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 94 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.350 per jaar (~€ 196/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.986 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2068 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~846 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 846 per jaar en 846 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Annastraat 2 Graaf Ottoplein e.o. | 77 | F | € 359.000 |
+€ 13.090
3 stap(pen)
|
€ 372.090 | € -2.910 | |
| Noordpad 59 Klarendal-Noord | 82 | D | € 375.000 |
+€ 5.740
1 stap(pen)
|
€ 380.740 | +€ 5.740 | |
| Velperpoortslangstraat 9 Rijnstraat | 113 | D | € 375.000 |
+€ 7.910
1 stap(pen)
|
€ 382.910 | +€ 7.910 | |
| Spijkerstraat 148 Spijkerbuurt | 67 | E | € 350.000 |
+€ 8.710
2 stap(pen)
|
€ 358.710 | € -16.290 | |
| Westervoortsedijk 16 Nieuwe Kadekwartier | 78 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 20.000 | |
| Jan Vethstraat 53 Hoogkamp | 74 | B | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 | |
| Van Lawick van Pabststraat 103 Burgemeesterswijk | 76 | D | € 299.000 |
+€ 5.320
1 stap(pen)
|
€ 304.320 | € -70.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Noordpad 59 Klarendal-Noord | 82 | 3 | D | € 375.000 | € 4.573 |
| Westervoortsedijk 16 Nieuwe Kadekwartier | 78 | 3 | A | € 395.000 | € 5.064 |
| J.P. Heijestraat 32 Onder de Linden | 93 | 4 | A | € 495.000 | € 5.323 |
| Bolwerk 55 Weverstraat | 96 | 3 | A | € 525.000 | € 5.469 |
| Matenalaan 73 Over het Lange Water | 83 | 3 | C | € 250.000 | € 3.012 |
| Annastraat 2 Graaf Ottoplein e.o. | 77 | 4 | F | € 359.000 | € 4.662 |
| Walstraat 4 Markt | 107 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.626 |
| Van Lawick van Pabststraat 103 Burgemeesterswijk | 76 | 3 | D | € 299.000 | € 3.934 |
| Gildemeestersplein 70 Winkelcentrum | 81 | 4 | B | € 269.000 | € 3.321 |
| Jan Vethstraat 53 Hoogkamp | 74 | 3 | B | € 425.000 | € 5.743 |
| Velperpoortslangstraat 9 Rijnstraat | 113 | 4 | D | € 375.000 | € 3.319 |
| St. Elisabethshof 11 Lombok | 100 | 2 | C | € 525.000 | € 5.250 |