Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 43 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lightcity Housing (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 apartments in Eindhoven met 30–55 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 18e percentiel (-4.5% t.o.v. mediaan van € 6.064/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.505 |
|---|---|
| Dichtheid | 6930 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 318.000 deze listing -22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07727220
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Parmant Helder — 0.52 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Ridas — 0.32 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Engelsbergen — 0.72 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.4 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Stadion — 2.02 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Nieuwe Chinese Muur — 0.14 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.189 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 53.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 43 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 860 per jaar (~€ 72/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.261 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~731 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~258 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 172 per jaar en 172 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hoogstraat 399 Bennekel-West, Gagelbosch | 40 | B | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | +€ 1.000 | |
| Geldropseweg 34 Rochusbuurt | 43 | E | € 250.000 |
+€ 9.460
3 stap(pen)
|
€ 259.460 | +€ 10.460 | |
| Genovevalaan 150 Winkelcentrum | 34 | C | € 225.000 |
+€ 3.060
1 stap(pen)
|
€ 228.060 | € -20.940 | |
| Schootsestraat 75 Schoot | 42 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 26.000 | |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 46 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | +€ 26.000 | |
| Laurierstraat 88 Kruidenbuurt | 47 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | +€ 36.000 | |
| Roghmanpad 6 Puttense Dreef | 51 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | +€ 36.000 | |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 37 | A+ | € 205.000 | +€ 0 | € 205.000 | € -44.000 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Geldropseweg 34 Rochusbuurt | 43 | 2 | E | € 250.000 | € 5.814 |
| Schootsestraat 75 Schoot | 42 | 2 | A | € 275.000 | € 6.548 |
| Hoogstraat 399 Bennekel-West, Gagelbosch | 40 | 2 | B | € 250.000 | € 6.250 |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 46 | 2 | A | € 275.000 | € 5.978 |
| Laurierstraat 88 Kruidenbuurt | 47 | 2 | A | € 285.000 | € 6.064 |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 37 | 2 | A+ | € 205.000 | € 5.541 |
| Roghmanpad 6 Puttense Dreef | 51 | 3 | A | € 285.000 | € 5.588 |
| Genovevalaan 150 Winkelcentrum | 34 | 1 | C | € 225.000 | € 6.618 |
| Hertog Hendrik van Brabantplein 26 Rochusbuurt | 52 | 3 | A | € 325.000 | € 6.250 |
| Gerard Philipslaan 51 Philipsdorp | 51 | 2 | A | € 385.000 | € 7.549 |