house · resale
Terschellingstraat 71
1339TB Almere · Eilandenbuurt Noord · wijk Eilandenbuurt · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 92 m² |
| Perceel | 153 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Flevo Makelaars BV (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 45 houses in Almere met 64–119 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 57e percentiel (+4.3% t.o.v. mediaan van € 4.167/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.445 |
|---|---|
| Dichtheid | 8776 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 369.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 14% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00345101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Buitenhout College — 0.26 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Maya kinderopvang — 0.98 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.36 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheken Almere Buiten — 0.72 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Compagnie — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Oostvaarders — 0.31 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Mallika — 0.24 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.910 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 82.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 92 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.288 per jaar (~€ 107/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.017 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1012 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~276 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Stripmaker 28 Stripheldenbuurt Oost | 75 | A+++ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € 0 | |
| Mantegnaplantsoen 16 Tussen de Vaarten Z.- Zuidoost | 85 | A | € 400.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 406.800 | +€ 6.800 | |
| Paulus Potterstraat 92 Tussen de Vaarten N.- Oost | 109 | A | € 400.000 |
+€ 8.720
1 stap(pen)
|
€ 408.720 | +€ 8.720 | |
| Texelstraat 33 Eilandenbuurt Noord | 88 | A++ | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | € -15.000 | |
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | B | € 400.000 |
+€ 16.910
2 stap(pen)
|
€ 416.910 | +€ 16.910 | |
| Caviastraat 12 Faunabuurt Noord | 85 | A | € 375.000 |
+€ 6.800
1 stap(pen)
|
€ 381.800 | € -18.200 | |
| Princenhofplein 23 Waterwijk West | 108 | A | € 415.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 423.640 | +€ 23.640 | |
| Catalpastraat 22 Parkwijk Noordoost | 108 | A | € 425.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 433.640 | +€ 33.640 | |
| Stellingmolenstraat 55 Molenbuurt Oost | 112 | B | € 420.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 441.280 | +€ 41.280 | |
| Saliestraat 27 Kruidenwijk Midden-west | 101 | A | € 435.000 |
+€ 8.080
1 stap(pen)
|
€ 443.080 | +€ 43.080 | |
| A. Roland Holststraat 32 Literatuurwijk Noordwest | 118 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 50.000 | |
| Palingweg 78 Waterwijk Oost | 81 | C | € 325.000 |
+€ 22.680
3 stap(pen)
|
€ 347.680 | € -52.320 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mantegnaplantsoen 16 Tussen de Vaarten Z.- Zuidoost | 85 | 3 | A | € 400.000 | € 4.706 |
| Remmersteinpad 5 Landgoederenbuurt Oost | 89 | 4 | B | € 400.000 | € 4.494 |
| Texelstraat 33 Eilandenbuurt Noord | 88 | 4 | A++ | € 385.000 | € 4.375 |
| Caviastraat 12 Faunabuurt Noord | 85 | 4 | A | € 375.000 | € 4.412 |
| Willem Albert Wagenaarpad 103 Oosterwold Noord | 87 | 4 | A++++ | € 465.000 | € 5.345 |
| Saliestraat 27 Kruidenwijk Midden-west | 101 | 4 | A | € 435.000 | € 4.307 |
| Wimpelplantsoen 203 Noorderplassen W.-Oost | 94 | 4 | A+ | € 485.000 | € 5.160 |
| Palingweg 78 Waterwijk Oost | 81 | 3 | C | € 325.000 | € 4.012 |
| Anna Maria van Schurmanlaan 60 Oosterwold Zuid | 94 | 4 | A++++ | € 510.000 | € 5.426 |
| De Stripmaker 28 Stripheldenbuurt Oost | 75 | 3 | A+++ | € 400.000 | € 5.333 |
| Valetaweg 22 Danswijk Noordwest | 105 | 3 | A+ | € 500.000 | € 4.762 |
| Princenhofplein 23 Waterwijk West | 108 | 4 | A | € 415.000 | € 3.843 |