Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 144 m² |
| Perceel | 397 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Koningsstede Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 62 houses in Apeldoorn met 100–187 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 59e percentiel (+6.5% t.o.v. mediaan van € 4.234/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 4.335 |
|---|---|
| Dichtheid | 4069 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 425.000 deze listing +53% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000203
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Learn2Study — 0.5 km · 20 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Roezemoes — 0.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | SPAR Zweers — 0.25 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk De Parken — 0.89 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Diagnostisch Centrum — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Apeldoorn — 2.12 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Theater Café Restaurant 055 — 0.77 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.101 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.109 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 144 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.880 per jaar (~€ 240/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.341 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2448 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~864 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 576 per jaar en 576 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | B | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 500 | |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | B | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | € -500 | |
| Hoofdweg 52 Loenen | 157 | D | € 629.000 |
+€ 25.120
2 stap(pen)
|
€ 654.120 | +€ 4.620 | |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | C | € 625.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 635.350 | € -14.150 | |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | A | € 669.500 | +€ 0 | € 669.500 | +€ 20.000 | |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -24.500 | |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 45.500 | |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | B | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | € -50.000 | |
| 1e Wormenseweg 161 Staatsliedenkwartier | 103 | C | € 569.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 578.270 | € -71.230 | |
| Trompstraat 16 Binnenstad | 118 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -74.500 | |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | E | € 699.000 |
+€ 30.140
3 stap(pen)
|
€ 729.140 | +€ 79.640 | |
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | € -80.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Stille Tuin 36 Osseveld-Oost | 144 | 4 | A | € 569.000 | € 3.951 |
| De Moeraseik 14 Osseveld-Oost | 153 | 4 | B | € 739.500 | € 4.833 |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | 5 | A | € 669.500 | € 4.682 |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.401 |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | 5 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | 5 | E | € 699.000 | € 5.102 |
| Hoofdweg 52 Loenen | 157 | 3 | D | € 629.000 | € 4.006 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |
| Kelvinstraat 2 Kerschoten | 130 | 5 | B | € 650.000 | € 5.000 |
| Veenweg 32 Brouwersmolen-Noord | 132 | 4 | C | € 798.500 | € 6.049 |
| Gruttersdreef 519 Matendreef | 155 | 4 | A+++ | € 489.500 | € 3.158 |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |