apartment · resale
Welnastraat 219
1096GJ Amsterdam · Amstelkwartier-Noord · wijk Omval/Overamstel · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 28 m² |
| Kamers | 1 (0 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kade 5 Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 apartments in Amsterdam met 19–36 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 27e percentiel (-5.8% t.o.v. mediaan van € 10.806/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.045 |
|---|---|
| Dichtheid | 10835 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 588.000 deze listing -52% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MQ05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Amstel — 0.12 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Klein & Co — 0.77 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Foodlovers — 0.24 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | GZC Amstelkwartier — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | GZC Amstelkwartier — 0.25 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 2.15 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Spaklerweg — 0.3 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | L'Osteria — 0.24 km · 17 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.361 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 59.783 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 28 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 448 per jaar (~€ 37/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.398 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~364 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~112 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tweede Helmersstraat 44 Helmersbuurt-Oost | 22 | G | € 265.000 |
+€ 8.800
6 stap(pen)
|
€ 273.800 | € -11.200 | |
| Haparandaweg 792 Houthavens-West | 26 | A+ | € 299.000 | +€ 0 | € 299.000 | +€ 14.000 | |
| Bos en Lommerplantsoen 11 Robert Scottbuurt-West | 29 | A | € 269.000 | +€ 0 | € 269.000 | € -16.000 | |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 22 | B | € 300.000 |
+€ 2.420
1 stap(pen)
|
€ 302.420 | +€ 17.420 | |
| Vijzelstraat 95 Vijzelstraatbuurt | 27 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 40.000 | |
| Van Nijenrodeweg 278 Buitenveldert-Zuid-Midden | 34 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 40.000 | |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | C | € 325.000 |
+€ 6.600
2 stap(pen)
|
€ 331.600 | +€ 46.600 | |
| Ferdinand Bolstraat 62 Frans Halsbuurt | 28 | D | € 325.000 |
+€ 7.560
3 stap(pen)
|
€ 332.560 | +€ 47.560 | |
| Van Bossestraat 17 Westerstaatsman | 34 | E | € 325.000 |
+€ 11.220
4 stap(pen)
|
€ 336.220 | +€ 51.220 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bos en Lommerplantsoen 11 Robert Scottbuurt-West | 29 | 1 | A | € 269.000 | € 9.276 |
| Haparandaweg 792 Houthavens-West | 26 | 1 | A+ | € 299.000 | € 11.500 |
| Ferdinand Bolstraat 62 Frans Halsbuurt | 28 | 2 | D | € 325.000 | € 11.607 |
| Vijzelstraat 95 Vijzelstraatbuurt | 27 | 2 | A | € 325.000 | € 12.037 |
| Gerard Doustraat 93 Gerard Doubuurt | 31 | 2 | G | € 335.000 | € 10.806 |
| Nassaukade 15 De Wittenbuurt-Noord | 31 | 2 | A | € 350.000 | € 11.290 |
| Van Boetzelaerstraat 73 Westerstaatsman | 33 | 1 | C | € 325.000 | € 9.848 |
| Westerkade 10 Zaagpoortbuurt | 22 | 1 | B | € 300.000 | € 13.636 |
| Tweede Helmersstraat 44 Helmersbuurt-Oost | 22 | 1 | G | € 265.000 | € 12.045 |
| Van Nijenrodeweg 102 Buitenveldert-Zuidoost | 33 | 2 | A | € 345.000 | € 10.455 |
| Van Nijenrodeweg 534 Buitenveldert-Zuid-Midden | 33 | 2 | C | € 350.000 | € 10.606 |
| Van Nijenrodeweg 278 Buitenveldert-Zuid-Midden | 34 | 2 | A | € 325.000 | € 9.559 |