apartment · resale
Drogersdijk 42
2584SX Den Haag · Oud Scheveningen · wijk Wijk 07 Scheveningen · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 71 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | G |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dekker Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 126 apartments in Den Haag met 49–92 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 64e percentiel (+7.6% t.o.v. mediaan van € 4.836/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 2.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 9911 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 360.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180701
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lycée français Vincent van Gogh — 0.58 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.24 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Scheveningen — 0.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Scheveningen — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HMC Bronovo — 3.12 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.6 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Thai Basil — 0.19 km · 52 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.764 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.326 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel G en 71 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.905 per jaar (~€ 325/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.089 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~3408 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1562 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 2.769 per jaar en 2485 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label G te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monnickendamplein 18 Leyenburg | 75 | A | € 374.500 | +€ 0 | € 374.500 | +€ 5.000 | |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 5.500 | |
| Leeghwaterkade 43 Laakhaven-Oost | 75 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 5.500 | |
| Claude Debussystraat 45 Nieuw Waldeck | 72 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 5.500 | |
| Johannes Camphuijsstraat 290 Bezuidenhout-Oost | 76 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 5.500 | |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | C | € 359.500 | +€ 0 | € 359.500 | € -10.000 | |
| Laan van Wateringse Veld 1388 Lage Veld | 78 | A | € 385.000 | +€ 0 | € 385.000 | +€ 15.500 | |