Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 142 m² |
| Perceel | 296 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Spoormakers Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 39 houses in Den Bosch met 99–184 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+3.2% t.o.v. mediaan van € 4.437/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 2.700 |
|---|---|
| Dichtheid | 2220 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 541.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961201
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Matrix — 0.23 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS Mulder — 0.37 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 4.05 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 142 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.840 per jaar (~€ 237/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.340 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2414 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~852 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 568 per jaar en 568 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slotsestraat 20 Kom Empel | 145 | C | € 650.000 |
+€ 13.050
1 stap(pen)
|
€ 663.050 | +€ 13.050 | |
| Oude Vlijmenseweg 49 Deuteren | 101 | D | € 650.000 |
+€ 16.160
2 stap(pen)
|
€ 666.160 | +€ 16.160 | |
| Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek | 143 | E | € 595.000 |
+€ 31.460
3 stap(pen)
|
€ 626.460 | € -23.540 | |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | C | € 670.000 |
+€ 13.590
1 stap(pen)
|
€ 683.590 | +€ 33.590 | |
| Symon Pelgromstraat 5 De Vliert | 103 | C | € 675.000 |
+€ 9.270
1 stap(pen)
|
€ 684.270 | +€ 34.270 | |
| Klokwetering 34 Orthen | 116 | C | € 595.000 |
+€ 10.440
1 stap(pen)
|
€ 605.440 | € -44.560 | |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | A | € 585.000 | +€ 0 | € 585.000 | € -65.000 | |
| Oeverhuyze 59 De Haverleij | 142 | A+++ | € 715.000 | +€ 0 | € 715.000 | +€ 65.000 | |
| Javastraat 6 Aawijk Zuid | 108 | C | € 575.000 |
+€ 9.720
1 stap(pen)
|
€ 584.720 | € -65.280 | |
| Atalantaweg 15 Broekland | 140 | A | € 719.000 | +€ 0 | € 719.000 | +€ 69.000 | |
| Creijenhoek 31 De Overlaet west | 136 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -75.000 | |
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | C | € 550.000 |
+€ 9.990
1 stap(pen)
|
€ 559.990 | € -90.010 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Slotsestraat 20 Kom Empel | 145 | 5 | C | € 650.000 | € 4.483 |
| Hengmeng 118 De Staatsliedenbuurt | 141 | 5 | A | € 585.000 | € 4.149 |
| Atalantaweg 15 Broekland | 140 | 5 | A | € 719.000 | € 5.136 |
| Wethouder Noppenlaan 49 Hondsberg | 151 | 5 | C | € 670.000 | € 4.437 |
| Gerard Bruningstraat 2 Molenhoek | 143 | 6 | E | € 595.000 | € 4.161 |
| Daliënwaerd 39 De Haverleij | 153 | 5 | A+ | € 550.000 | € 3.595 |
| Oeverhuyze 59 De Haverleij | 142 | 6 | A+++ | € 715.000 | € 5.035 |
| Creijenhoek 31 De Overlaet west | 136 | 4 | A | € 575.000 | € 4.228 |
| De Groote Rede 92 De Watertuinen | 161 | 5 | A+ | € 555.000 | € 3.447 |
| Orthenseweg 85 De Vliert | 131 | 6 | C | € 775.000 | € 5.916 |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | 6 | A+ | € 510.000 | € 3.835 |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | 6 | C | € 495.000 | € 3.322 |