house · resale
Lekstraat 16
4125TD Hoef en Haag · Het Dorpshart · wijk Hoef en Haag · Vijfheerenlanden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 111 m² |
| Perceel | 113 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Via Makelaardij en Hypotheken (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Vijfheerenlanden met 77–144 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-0.6% t.o.v. mediaan van € 4.303/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Vijfheerenlanden
| Inwoners | 2.145 |
|---|---|
| Dichtheid | 6472 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 497.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19613601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Avontuur — 0.04 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Aplhega Apotheek Vianen — 1.42 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Hoef en Haag — 0.06 km |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 4.8 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Keuken van Hoef en Haag — 0.06 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 111 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.776 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.416 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1443 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~444 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Vijfheerenlanden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wilhelminastraat 2 Hogeland | 104 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Kerkstraat 3 Hei- en Boeicop kern | 124 | B | € 465.000 |
+€ 13.640
1 stap(pen)
|
€ 478.640 | +€ 3.640 | |
| Dam 6 Ameide oude kern | 104 | B | € 470.000 |
+€ 11.440
1 stap(pen)
|
€ 481.440 | +€ 6.440 | |
| Leeuwerikstraat 20 Vogelbuurt (Vianen) | 97 | C | € 450.000 |
+€ 15.035
2 stap(pen)
|
€ 465.035 | € -9.965 | |
| Gildenborch 9 Blankenborch | 114 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Brunellaan 109 Eiland | 100 | B | € 445.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 456.000 | € -19.000 | |
| Batenborch 29 Blankenborch | 122 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Meent 75 Leerdam centrum zuid | 128 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Patrimoniumstraat 32 Staatsliedenbuurt | 80 | E | € 425.000 |
+€ 26.400
4 stap(pen)
|
€ 451.400 | € -23.600 | |
| Kastanjelaan 53 Bomenbuurt (Vianen) | 122 | C | € 475.000 |
+€ 24.400
2 stap(pen)
|
€ 499.400 | +€ 24.400 | |
| Hendrik van Nassaustraat 24 Oranjebuurt-Noord | 125 | B | € 425.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 438.750 | € -36.250 | |
| Dorpsstraat 42 Hagestein kern | 84 | C | € 499.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 515.800 | +€ 40.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gildenborch 9 Blankenborch | 114 | 5 | A | € 485.000 | € 4.254 |
| Wilhelminastraat 2 Hogeland | 104 | 5 | A | € 475.000 | € 4.567 |
| Dam 6 Ameide oude kern | 104 | 5 | B | € 470.000 | € 4.519 |
| Rietkamp 85 Molenbuurt II | 115 | 5 | B | € 525.000 | € 4.565 |
| Kastanjelaan 53 Bomenbuurt (Vianen) | 122 | 5 | C | € 475.000 | € 3.893 |
| Batenborch 29 Blankenborch | 122 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.057 |
| Kerkstraat 3 Hei- en Boeicop kern | 124 | 5 | B | € 465.000 | € 3.750 |
| Brunellaan 109 Eiland | 100 | 4 | B | € 445.000 | € 4.450 |
| Lijsterbeslaan 10 Ameide kern | 105 | 6 | C | € 565.000 | € 5.381 |
| Molengraaf 15 Molenbuurt II | 122 | 6 | B | € 525.000 | € 4.303 |
| Meent 75 Leerdam centrum zuid | 128 | 5 | A | € 495.000 | € 3.867 |
| Sperwerlaan 28 Vogelbuurt (Leerdam) | 128 | 5 | A | € 425.000 | € 3.320 |