databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

De Grent 2

2202EK Noordwijk (ZH) · Kern Zee · wijk Noordwijk Zee · Noordwijk

€ 3.995.000
€ 8.254 / m²
484 10kamers B
Foto 1 van De Grent 2 Foto 2 van De Grent 2 Foto 3 van De Grent 2 Foto 4 van De Grent 2 Foto 5 van De Grent 2 Foto 6 van De Grent 2 Foto 7 van De Grent 2 Foto 8 van De Grent 2 Foto 9 van De Grent 2 Foto 10 van De Grent 2 Foto 11 van De Grent 2 Foto 12 van De Grent 2

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.484 m²
Perceel1205 m²
Kamers10 (5 slaap)

Inwoners860
Dichtheid7217 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.6
Gemiddelde WOZ (buurt) € 378.000 deze listing +957% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt58%
Afstand basisschool1.0 km
Afstand supermarkt0.4 km
Afstand huisarts0.8 km
Afstand kinderdagverblijf0.9 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05750002 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school De Duinpieper — 0.24 km · 11 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Vomar — 0.04 km · 3 totaal binnen zoekradius
Apotheek Duinrand Apotheek — 1.1 km
Huisartsenpraktijk Huisartsen Wantveld — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Sunand — 0.04 km · 37 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 19.073 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 867.391 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Vul je bruto-jaarinkomen in om te zien of deze woning binnen je leenruimte valt. Wordt niet opgeslagen.

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 484 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 9.680 per jaar (~€ 807/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 19.880 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~8228 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~2904 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 1.936 per jaar en 1936 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Verbouwings-equivalente woningen in Noordwijk

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data (al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina scraping en trekt overbodige stappen eruit.

Geen vergelijkbare woningen binnen ±20% effectieve prijs in deze gemeente.

Probeer een grotere zoekradius zodra er meer data is.

Alle vergelijkbare woningen (0)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.