apartment · resale
Bob Angelostraat 1
1508VE Zaandam · Oostzijderveld · wijk Kogerveldwijk · Zaanstad
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Thijssen Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 apartments in Zaanstad met 91–169 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (0.0% t.o.v. mediaan van € 5.000/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 650 |
|---|---|
| Dichtheid | 1501 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 406.000 deze listing +60% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 85% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04791511
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.62 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Amira kindercentrum — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.36 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | ZaanApotheek — 0.45 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpost Zaanstreek — 0.48 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zaans Medisch Centrum — 0.42 km |
| OV-station | Zaandam Kogerveld — 0.18 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Delicous & Healthy — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 132.609 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.300 per jaar (~€ 108/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.211 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~910 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~130 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Boeg 68 Rosmolenbuurt West | 115 | A | € 595.000 |
+€ 34.500
3 stap(pen)
|
€ 629.500 | € -20.500 | |
| Hoge Horn 45 Russische buurt | 121 | A | € 575.000 |
+€ 36.300
3 stap(pen)
|
€ 611.300 | € -38.700 | |
| Teakhout 68 Zaans Hout | 93 | A | € 534.000 |
+€ 27.900
3 stap(pen)
|
€ 561.900 | € -88.100 | |
| Havenstraat 3 Havenbuurt | 114 | B | € 499.000 |
+€ 46.740
4 stap(pen)
|
€ 545.740 | € -104.260 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoge Horn 45 Russische buurt | 121 | 4 | A | € 575.000 | € 4.752 |
| De Boeg 68 Rosmolenbuurt West | 115 | 4 | A | € 595.000 | € 5.174 |
| Veenland 9 Parkrijk Zuid | 145 | 4 | A | € 749.000 | € 5.166 |
| Havenstraat 3 Havenbuurt | 114 | 4 | B | € 499.000 | € 4.377 |
| De Helling 91 Rosmolenbuurt West | 148 | 3 | C | € 775.000 | € 5.236 |
| Westzijde 442 Schilders- en Waddenbuurt | 108 | 3 | A | € 475.000 | € 4.398 |
| Ds. Martin Luther Kingweg 159 Vennenbuurt | 166 | 4 | A | € 750.000 | € 4.518 |
| Teakhout 68 Zaans Hout | 93 | 4 | A | € 534.000 | € 5.742 |
| Teakhout 75 Zaans Hout | 156 | 4 | A | € 950.000 | € 6.090 |
| Kervelstraat 76 Noorderham | 99 | 4 | D | € 340.000 | € 3.434 |