house · resale
Erich Salomonstraat 82
1087DB Amsterdam · Ed Pelsterparkbuurt · wijk IJburg-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 165 m² |
| Perceel | 82 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VLIEG Makelaars Amsterdam OG (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 houses in Amsterdam met 115–214 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 51e percentiel (+1.2% t.o.v. mediaan van € 5.691/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Erich Salomonstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Erich Salomonstraat 554 | 137 | A | € 765.000 | € 5.584 |
| Erich Salomonstraat 6 | 95 | A+ | € 525.000 | € 5.526 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 5.740 |
|---|---|
| Dichtheid | 18460 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 576.000 deze listing +65% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 55% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363MJ05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Spectrum — 0.22 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.5 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Punt IJburg — 0.06 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Kwartier IJburg — 0.05 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 0.49 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Bloem op IJburg — 0.17 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.535 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 197.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 165 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.650 per jaar (~€ 138/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.673 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1155 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~165 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamontstraat 14 Nieuw-Sloten-Noordoost | 170 | A | € 885.000 |
+€ 51.000
3 stap(pen)
|
€ 936.000 | € -14.000 | |
| Balatonmeerlaan 1 De Aker-West | 182 | A+ | € 925.000 |
+€ 40.040
2 stap(pen)
|
€ 965.040 | +€ 15.040 | |
| Schepenlaan 15 Banne-Zuidoost | 148 | A | € 875.000 |
+€ 44.400
3 stap(pen)
|
€ 919.400 | € -30.600 | |
| Linnaeusdwarsstraat 22 Linnaeusparkbuurt | 126 | B | € 950.000 |
+€ 51.660
4 stap(pen)
|
€ 1.001.660 | +€ 51.660 | |
| Annie Boshof 6 Theo van Goghparkbuurt | 152 | A | € 850.000 |
+€ 45.600
3 stap(pen)
|
€ 895.600 | € -54.400 | |
| Pedro de Medinalaan 90 Steigereiland-Zuid | 152 | A | € 825.000 |
+€ 45.600
3 stap(pen)
|
€ 870.600 | € -79.400 | |
| Jan Olphert Vaillantlaan 62 Steigereiland-Zuid | 185 | A+ | € 1.000.000 |
+€ 40.700
2 stap(pen)
|
€ 1.040.700 | +€ 90.700 | |
| Dijkbraak 24 Twiske-West | 155 | A+ | € 825.000 |
+€ 34.100
2 stap(pen)
|
€ 859.100 | € -90.900 | |
| Groenlust 41 Twiske-West | 144 | A | € 800.000 |
+€ 43.200
3 stap(pen)
|
€ 843.200 | € -106.800 | |
| Zwanebloemlaan 200 Rieteilanden-West | 136 | A | € 799.000 |
+€ 40.800
3 stap(pen)
|
€ 839.800 | € -110.200 | |
| Nieuwendammerdijk 147 Nieuwendammerdijk-West | 118 | A | € 1.050.000 |
+€ 35.400
3 stap(pen)
|
€ 1.085.400 | +€ 135.400 | |
| Knokkestraat 44 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 149 | A | € 765.000 |
+€ 44.700
3 stap(pen)
|
€ 809.700 | € -140.300 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hamontstraat 14 Nieuw-Sloten-Noordoost | 170 | 6 | A | € 885.000 | € 5.206 |
| Osdorperweg 890 Osdorper Bovenpolder | 170 | 6 | B | € 1.050.000 | € 6.176 |
| Annie Boshof 6 Theo van Goghparkbuurt | 152 | 6 | A | € 850.000 | € 5.592 |
| Jan Olphert Vaillantlaan 62 Steigereiland-Zuid | 185 | 6 | A+ | € 1.000.000 | € 5.405 |
| Dijkbraak 24 Twiske-West | 155 | 5 | A+ | € 825.000 | € 5.323 |
| Knokkestraat 44 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 149 | 6 | A | € 765.000 | € 5.134 |
| H.M. Kraaijvangerstraat 21 Noordoever Sloterplas | 144 | 6 | A | € 1.050.000 | € 7.292 |
| Pedro de Medinalaan 90 Steigereiland-Zuid | 152 | 5 | A | € 825.000 | € 5.428 |
| Balatonmeerlaan 1 De Aker-West | 182 | 5 | A+ | € 925.000 | € 5.082 |
| Schepenlaan 15 Banne-Zuidoost | 148 | 5 | A | € 875.000 | € 5.912 |
| Groenlust 41 Twiske-West | 144 | 5 | A | € 800.000 | € 5.556 |
| Zwanebloemlaan 200 Rieteilanden-West | 136 | 6 | A | € 799.000 | € 5.875 |