house · resale
Weegbree 58
6671JD Zetten · Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid · wijk Kern Zetten · Overbetuwe
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 182 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ras Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Overbetuwe met 103–192 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 25e percentiel (-9.9% t.o.v. mediaan van € 4.310/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Overbetuwe
| Inwoners | 1.010 |
|---|---|
| Dichtheid | 2689 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 390.000 deze listing +47% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 42% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17341103
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Hendrik Pierson College — 0.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Woutertje Plas 3 — 0.98 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.64 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Midden-Betuwe — 0.69 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsencentrum Zetten — 0.18 km |
| OV-station | Zetten-Andelst — 0.74 km |
| Restaurant | Brave Hendrik — 0.41 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.745 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 116.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.480 per jaar (~€ 123/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.868 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1036 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~148 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Overbetuwe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tusculum 23 Kern Herveld | 115 | A | € 549.000 |
+€ 34.500
3 stap(pen)
|
€ 583.500 | +€ 8.500 | |
| Rädeckerstraat 14 de Kist | 152 | C | € 489.000 |
+€ 76.000
5 stap(pen)
|
€ 565.000 | € -10.000 | |
| Regenboog 12 Westeraam, Centrale zone | 142 | A+++ | € 589.000 | +€ 0 | € 589.000 | +€ 14.000 | |
| Brittanjesingel 39 Omg. Sterappel, Loohof en Zetten Zuid | 115 | B | € 489.500 |
+€ 47.150
4 stap(pen)
|
€ 536.650 | € -38.350 | |
| Fonteinkruid 18 Lanenbuurt | 127 | A | € 489.000 |
+€ 38.100
3 stap(pen)
|
€ 527.100 | € -47.900 | |
| Stier 23 Vierslag | 142 | A | € 585.000 |
+€ 42.600
3 stap(pen)
|
€ 627.600 | +€ 52.600 | |
| Mozartstraat 117 de Helster | 125 | B | € 469.000 |
+€ 51.250
4 stap(pen)
|
€ 520.250 | € -54.750 | |
| Henriëtte Roland Holstlaan 20 De Brieneshof-De Pas | 116 | B | € 590.000 |
+€ 47.560
4 stap(pen)
|
€ 637.560 | +€ 62.560 | |
| Hoogsestraat 3 Buitengebied Valburg Zuid | 123 | B | € 589.000 |
+€ 50.430
4 stap(pen)
|
€ 639.430 | +€ 64.430 | |
| Maagd 8 Vierslag | 140 | A | € 599.000 |
+€ 42.000
3 stap(pen)
|
€ 641.000 | +€ 66.000 | |
| Ganzenvoet 15 Breekenhof | 108 | A | € 445.000 |
+€ 32.400
3 stap(pen)
|
€ 477.400 | € -97.600 | |
| De Dries 20 Melkweide | 124 | A | € 439.000 |
+€ 37.200
3 stap(pen)
|
€ 476.200 | € -98.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Stier 23 Vierslag | 142 | 5 | A | € 585.000 | € 4.120 |
| Schoutenkamp 21 Kern Heteren | 155 | 5 | C | € 668.000 | € 4.310 |
| Regenboog 12 Westeraam, Centrale zone | 142 | 6 | A+++ | € 589.000 | € 4.148 |
| Maagd 8 Vierslag | 140 | 4 | A | € 599.000 | € 4.279 |
| Rädeckerstraat 14 de Kist | 152 | 6 | C | € 489.000 | € 3.217 |
| Tielsestraat 213 Kern Andelst | 160 | 5 | F | € 725.000 | € 4.531 |
| Schenkelskamp 3 Vosbergen | 158 | 5 | B | € 735.000 | € 4.652 |
| Fonteinkruid 18 Lanenbuurt | 127 | 4 | A | € 489.000 | € 3.850 |
| Hoogsestraat 3 Buitengebied Valburg Zuid | 123 | 4 | B | € 589.000 | € 4.789 |
| Dorpsstraat 61 Kern Oosterhout | 140 | 5 | C | € 797.000 | € 5.693 |
| De Dries 20 Melkweide | 124 | 5 | A | € 439.000 | € 3.540 |
| 't Meulland 10 Kern Valburg | 157 | 5 | A | € 795.000 | € 5.064 |