apartment · resale
Rustenburgerdwarsstraat 12
1074JJ Amsterdam · Willibrordusbuurt · wijk Nieuwe Pijp · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 51 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bob! Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 165 apartments in Amsterdam met 35–66 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+5.8% t.o.v. mediaan van € 8.800/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Rustenburgerdwarsstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Rustenburgerdwarsstraat 2 | 102 | A | € 795.000 | € 7.794 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.675 |
|---|---|
| Dichtheid | 25007 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 505.000 deze listing -6% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 74% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KF04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Individueel Voortgezet Kunstzinnig Onderwijs — 0.13 km · 43 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Het Elfenbankje — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Stadsmarkt De Pijp — 0.13 km · 41 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Van Wou Apotheek — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Ubbens & Statius Muller, huisartsen — 0.27 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | OLVG, locatie Oost — 0.91 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wibautstraat — 0.56 km · 23 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Firma Pekelhaaring — 0.1 km · 223 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 51 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 816 per jaar (~€ 68/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.336 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~663 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~204 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tweede Atjehstraat 32 Timorpleinbuurt-Zuid | 57 | C | € 465.000 |
+€ 11.400
2 stap(pen)
|
€ 476.400 | +€ 1.400 | |
| Rombout Hogerbeetsstraat 6 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 54 | G | € 450.000 |
+€ 21.600
6 stap(pen)
|
€ 471.600 | € -3.400 | |
| Eerste Atjehstraat 152 Timorpleinbuurt-Zuid | 50 | C | € 475.000 |
+€ 10.000
2 stap(pen)
|
€ 485.000 | +€ 10.000 | |
| Schipluidenlaan 82 Schipluidenbuurt | 55 | A+ | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | +€ 10.000 | |
| Vincent van Goghstraat 4 Cornelis Troostbuurt | 48 | C | € 455.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 464.600 | € -10.400 | |
| Crynssenstraat 66 Paramariboplein e.o. | 51 | D | € 450.000 |
+€ 13.770
3 stap(pen)
|
€ 463.770 | € -11.230 | |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | C | € 450.000 |
+€ 10.600
2 stap(pen)
|
€ 460.600 | € -14.400 | |
| Henrick de Keijserstraat 23 Van der Helstpleinbuurt | 49 | C | € 480.000 |
+€ 9.800
2 stap(pen)
|
€ 489.800 | +€ 14.800 | |
| Amstelveenseweg 1150 Buitenveldert-Zuidwest | 55 | D | € 475.000 |
+€ 14.850
3 stap(pen)
|
€ 489.850 | +€ 14.850 | |
| Stuyvesantstraat 11 Paramariboplein e.o. | 50 | C | € 450.000 |
+€ 10.000
2 stap(pen)
|
€ 460.000 | € -15.000 | |
| Marco Polostraat 41 Columbusplein e.o. | 48 | C | € 450.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 459.600 | € -15.400 | |
| Cornelis Anthoniszstraat 25 Duivelseiland | 52 | C | € 485.000 |
+€ 10.400
2 stap(pen)
|
€ 495.400 | +€ 20.400 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eerste Atjehstraat 152 Timorpleinbuurt-Zuid | 50 | 2 | C | € 475.000 | € 9.500 |
| Cornelis Anthoniszstraat 25 Duivelseiland | 52 | 2 | C | € 485.000 | € 9.327 |
| Wilhelminastraat 5 Cremerbuurt-Oost | 52 | 2 | D | € 495.000 | € 9.519 |
| Jan Kiststraat 191 Oostenburg | 50 | 2 | A++++ | € 500.000 | € 10.000 |
| Molukkenstraat 69 Makassarpleinbuurt | 50 | 2 | unknown | € 450.000 | € 9.000 |
| Linnaeusstraat 40 Oosterparkbuurt-Zuidoost | 53 | 2 | C | € 450.000 | € 8.491 |
| Vrolikstraat 257 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 50 | 2 | A | € 425.000 | € 8.500 |
| Lekstraat 67 Scheldebuurt-Oost | 53 | 2 | C | € 435.000 | € 8.208 |
| Vincent van Goghstraat 4 Cornelis Troostbuurt | 48 | 2 | C | € 455.000 | € 9.479 |
| Nieuwpoortstraat 94 Bedrijventerrein Landlust | 49 | 2 | B | € 415.000 | € 8.469 |
| Tweede Kostverlorenkade 134 Lootsbuurt | 48 | 2 | C | € 425.000 | € 8.854 |
| Doggersbankstraat 34 Gibraltarbuurt | 51 | 2 | E | € 400.000 | € 7.843 |