apartment · resale
De Tichel 151
6417RE Heerlen · Douve Weien · wijk Wijk 38 Caumerveld-Douve Weien · Heerlen
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 63 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Damen Makelaardij | Heerlen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Heerlen
| Inwoners | 3.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 4649 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 234.000 deze listing -32% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 58% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU09173801
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Tovercirkel — 0.17 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Toff! — 0.89 km |
| Supermarkt | PLUS Winnubst — 0.66 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Dienstapotheek OZL — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | PsyQ — 0.57 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Zuyderland — 0.3 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heerlen — 2.34 km |
| Restaurant | Dikke Mik — 0.67 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 759 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 32.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 63 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.008 per jaar (~€ 84/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 843 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~819 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~252 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Heerlen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Schandelerboord 13 Burettestraat en omgeving | 59 | C | € 149.000 |
+€ 11.800
2 stap(pen)
|
€ 160.800 | +€ 1.800 | |
| Drieoortsput 49 Douve Weien | 74 | C | € 140.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 154.800 | € -4.200 | |
| Drieoortsput 2 Douve Weien | 58 | E | € 130.000 |
+€ 19.140
4 stap(pen)
|
€ 149.140 | € -9.860 | |
| Mariabad 222 Op de Nobel | 60 | D | € 159.000 |
+€ 16.200
3 stap(pen)
|
€ 175.200 | +€ 16.200 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schandelerboord 13 Burettestraat en omgeving | 59 | 3 | C | € 149.000 | € 2.525 |
| Mariabad 222 Op de Nobel | 60 | 2 | D | € 159.000 | € 2.650 |
| Drieoortsput 2 Douve Weien | 58 | 2 | E | € 130.000 | € 2.241 |
| De Heugden 266 Eikenderveld | 57 | 3 | C | € 199.000 | € 3.491 |
| Drieoortsput 49 Douve Weien | 74 | 3 | C | € 140.000 | € 1.892 |