house · resale
Basilicumveld 18
3124CA Schiedam · De Velden · wijk Wijk 10 Spaland en Sveaparken · Schiedam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 134 m² |
| Perceel | 199 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | 3D Makelaars B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Schiedam met 93–174 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+2.7% t.o.v. mediaan van € 3.960/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Schiedam
| Inwoners | 1.870 |
|---|---|
| Dichtheid | 9250 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 407.000 deze listing +34% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06061004
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Violier — 0.42 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum De Wensboom — 0.47 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.33 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Woudhoek — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Klein — 1.03 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Vlietland — 2.63 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.42 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Da Enzo — 0.36 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.602 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.391 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 134 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.680 per jaar (~€ 223/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.825 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2278 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~804 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 536 per jaar en 536 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Schiedam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Ostadelaan 6 Schildersbuurt | 136 | C | € 535.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 547.240 | +€ 2.240 | |
| Bilderdijkstraat 28 Schrijversbuurt | 125 | C | € 495.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 506.250 | € -38.750 | |
| Koggeschip 28 Botenbuurt | 136 | C | € 575.000 |
+€ 12.240
1 stap(pen)
|
€ 587.240 | +€ 42.240 | |
| Dr Zamenhofpad 4 Wetenschappersbuurt | 119 | A | € 600.000 | +€ 0 | € 600.000 | +€ 55.000 | |
| Westfrankelandsestraat 160 Schrijversbuurt | 137 | B | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -70.000 | |
| De Velden 65 De Velden | 116 | C | € 465.000 |
+€ 5.220
1 stap(pen)
|
€ 470.220 | € -74.780 | |
| Frenkelpad 18 Toneelspelersbuurt | 122 | C | € 459.000 |
+€ 10.980
1 stap(pen)
|
€ 469.980 | € -75.020 | |
| J A Alberdingk Thijmstraat 52 Schrijversbuurt | 129 | C | € 425.000 |
+€ 11.610
1 stap(pen)
|
€ 436.610 | € -108.390 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Ostadelaan 6 Schildersbuurt | 136 | 6 | C | € 535.000 | € 3.934 |
| Westfrankelandsestraat 160 Schrijversbuurt | 137 | 6 | B | € 475.000 | € 3.467 |
| Koggeschip 28 Botenbuurt | 136 | 5 | C | € 575.000 | € 4.228 |
| Bilderdijkstraat 28 Schrijversbuurt | 125 | 5 | C | € 495.000 | € 3.960 |
| J A Alberdingk Thijmstraat 52 Schrijversbuurt | 129 | 5 | C | € 425.000 | € 3.295 |
| Frenkelpad 18 Toneelspelersbuurt | 122 | 5 | C | € 459.000 | € 3.762 |
| Dr Zamenhofpad 4 Wetenschappersbuurt | 119 | 5 | A | € 600.000 | € 5.042 |
| De Velden 65 De Velden | 116 | 5 | C | € 465.000 | € 4.009 |