house · resale
Nieuwe Osdorpergracht 273
1068HV Amsterdam · Osdorpplein e.o. · wijk Osdorp-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 137 m² |
| Perceel | 103 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Nieuw West Makelaardij B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 50 houses in Amsterdam met 95–178 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 44e percentiel (-1.5% t.o.v. mediaan van € 5.556/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.835 |
|---|---|
| Dichtheid | 16057 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 388.000 deze listing +93% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 78% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FK03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Osdorpse Montessori School — 0.37 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.84 km |
| Supermarkt | Jumbo — 0.05 km · 13 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lloyd — 0.22 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oosteinde Walborg Kliniek — 0.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam Lelylaan — 2.05 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sallora — 0.12 km · 19 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.581 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 158.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 137 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.918 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.741 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1507 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~411 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gijsbertje Louffhof 4 Leeuwenveld | 137 | A | € 725.000 |
+€ 10.960
1 stap(pen)
|
€ 735.960 | € -14.040 | |
| A. Moenstraat 32 Elzenhagen-Noord | 130 | A | € 725.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 735.400 | € -14.600 | |
| Schaarbeekstraat 13 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 142 | A | € 755.000 |
+€ 11.360
1 stap(pen)
|
€ 766.360 | +€ 16.360 | |
| Knokkestraat 44 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 149 | A | € 765.000 |
+€ 11.920
1 stap(pen)
|
€ 776.920 | +€ 26.920 | |
| Eurokade 22 De Aker-Oost | 144 | B | € 695.000 |
+€ 27.360
2 stap(pen)
|
€ 722.360 | € -27.640 | |
| Dubbelink 5 Venserpolder-Oost | 134 | A++ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -50.000 | |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -50.000 | |
| Leibnizstraat 22 Confuciusbuurt | 117 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -50.000 | |
| Banneplein 117 Banne-Zuidoost | 111 | A+ | € 700.000 | +€ 0 | € 700.000 | € -50.000 | |
| Zwanebloemlaan 200 Rieteilanden-West | 136 | A | € 799.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 809.880 | +€ 59.880 | |
| Groenlust 41 Twiske-West | 144 | A | € 800.000 |
+€ 11.520
1 stap(pen)
|
€ 811.520 | +€ 61.520 | |
| Amerbos 221 Buikslotermeer-Noord | 123 | C | € 650.000 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 684.440 | € -65.560 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gijsbertje Louffhof 4 Leeuwenveld | 137 | 6 | A | € 725.000 | € 5.292 |
| Zwanebloemlaan 200 Rieteilanden-West | 136 | 6 | A | € 799.000 | € 5.875 |
| Dubbelink 5 Venserpolder-Oost | 134 | 6 | A++ | € 700.000 | € 5.224 |
| A. Moenstraat 32 Elzenhagen-Noord | 130 | 6 | A | € 725.000 | € 5.577 |
| Knokkestraat 44 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 149 | 6 | A | € 765.000 | € 5.134 |
| Schaarbeekstraat 13 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 142 | 5 | A | € 755.000 | € 5.317 |
| Groenlust 41 Twiske-West | 144 | 5 | A | € 800.000 | € 5.556 |
| Eurokade 22 De Aker-Oost | 144 | 5 | B | € 695.000 | € 4.826 |
| Knokkestraat 65 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 125 | 6 | A | € 619.000 | € 4.952 |
| Annie Boshof 6 Theo van Goghparkbuurt | 152 | 6 | A | € 850.000 | € 5.592 |
| Meeuwenveld 15 Aetsveld-Zuid | 121 | 6 | A | € 650.000 | € 5.372 |
| Grimbergenstraat 26 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 123 | 5 | A+ | € 700.000 | € 5.691 |