Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 235 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Jenneskens Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 33 houses in Land van Cuijk met 89–166 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+12.7% t.o.v. mediaan van € 3.805/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Land van Cuijk
| Inwoners | 990 |
|---|---|
| Dichtheid | 1673 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 418.000 deze listing +31% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 8% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 2.5 km |
| Afstand huisarts | 2.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 2.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19821101
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Akkerwinde — 0.75 km |
|---|---|
| Apotheek | Apotheek Medipoort — 1.46 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Traverse — 1.46 km |
| OV-station | Cuijk — 1.44 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.621 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 117.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.048 per jaar (~€ 171/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.792 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1664 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~512 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Land van Cuijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pijlstaart 2 Zittert | 146 | B | € 545.000 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 561.060 | +€ 12.060 | |
| Beeksenhof 12 Oploo | 119 | C | € 485.000 |
+€ 23.800
2 stap(pen)
|
€ 508.800 | € -40.200 | |
| Spoorstraat 2 Mill-Centrum | 136 | C | € 575.000 |
+€ 27.200
2 stap(pen)
|
€ 602.200 | +€ 53.200 | |
| Dijkskruin 21 Cuijk Heeswijkse Kampen | 128 | A++ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -60.000 | |
| d'n Hof 33 Overloon Centrum | 124 | A | € 469.000 | +€ 0 | € 469.000 | € -80.000 | |
| Kerkenveld 7 Beugen Centrum | 118 | C | € 440.000 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 463.600 | € -85.400 | |
| Beekstraat 53 Vierlingsbeek Centrum | 147 | B | € 445.000 |
+€ 16.170
1 stap(pen)
|
€ 461.170 | € -87.830 | |
| Putterstraat 34 Mill-West | 146 | C | € 425.000 |
+€ 29.200
2 stap(pen)
|
€ 454.200 | € -94.800 | |
| Putterstraat 24 Mill-West | 142 | C | € 425.000 |
+€ 28.400
2 stap(pen)
|
€ 453.400 | € -95.600 | |
| De Aalsvoorten 2 Haps kern | 113 | B | € 439.000 |
+€ 12.430
1 stap(pen)
|
€ 451.430 | € -97.570 | |
| Traverse 23 Zittert | 131 | C | € 425.000 |
+€ 26.200
2 stap(pen)
|
€ 451.200 | € -97.800 | |
| Den Hil 4 Sint Anthonis | 126 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -99.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Dijkskruin 21 Cuijk Heeswijkse Kampen | 128 | 5 | A++ | € 489.000 | € 3.820 |
| Traverse 23 Zittert | 131 | 5 | C | € 425.000 | € 3.244 |
| Spoorstraat 2 Mill-Centrum | 136 | 6 | C | € 575.000 | € 4.228 |
| d'n Hof 33 Overloon Centrum | 124 | 4 | A | € 469.000 | € 3.782 |
| Beeksenhof 12 Oploo | 119 | 4 | C | € 485.000 | € 4.076 |
| Den Hil 4 Sint Anthonis | 126 | 4 | A | € 450.000 | € 3.571 |
| Van Haandelstraat 1 Westerbeek | 117 | 5 | C | € 415.000 | € 3.547 |
| Putterstraat 24 Mill-West | 142 | 5 | C | € 425.000 | € 2.993 |
| Lunette 21 Binnenstad-Grave | 126 | 5 | D | € 375.000 | € 2.976 |
| Kerkenveld 7 Beugen Centrum | 118 | 6 | C | € 440.000 | € 3.729 |
| Hoefiezer 14 Vierlingsbeek Centrum | 120 | 6 | A | € 425.000 | € 3.542 |
| Pijlstaart 2 Zittert | 146 | 6 | B | € 545.000 | € 3.733 |