Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 160 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Peter de Kok Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 18 houses in Geldrop-Mierlo met 91–169 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-5.7% t.o.v. mediaan van € 3.992/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Herdersveld
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Herdersveld 46 | 88 | B | € 425.000 | € 4.830 |
Buurt in cijfers — Geldrop-Mierlo
| Inwoners | 5.200 |
|---|---|
| Dichtheid | 3738 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 319.000 deze listing +53% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17710006
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Rots — 0.09 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.2 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Coevering — 0.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Coevering — 0.2 km |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.25 km |
| OV-station | Geldrop — 1.83 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.337 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.326 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.600 per jaar (~€ 217/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.554 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2210 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~780 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 520 per jaar en 520 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Geldrop-Mierlo
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laan van Tolkien 116 Genoenhuis | 102 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -4.500 | |
| Munnikenakker 6 Kerkakkers | 130 | D | € 485.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 505.800 | +€ 16.300 | |
| Schutsboom 1 Zesgehuchten | 125 | C | € 499.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 510.250 | +€ 20.750 | |
| Heibeekstraat 16 Skandia | 132 | C | € 499.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 510.880 | +€ 21.380 | |
| Jan van Amstelstraat 2 Braakhuizen-Zuid | 126 | C | € 445.000 |
+€ 11.340
1 stap(pen)
|
€ 456.340 | € -33.160 | |
| Mackenziestraat 19 Coevering | 152 | D | € 499.000 |
+€ 24.320
2 stap(pen)
|
€ 523.320 | +€ 33.820 | |
| Aragorn 67 Genoenhuis | 127 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -39.500 | |
| Schutsboom 19 Zesgehuchten | 117 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -39.500 | |
| Talingstraat 9 Braakhuizen-Noord | 109 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -39.500 | |
| Korenland 7 Zesgehuchten | 99 | A | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | € -40.500 | |
| Nuenenseweg 53 Braakhuizen-Noord | 94 | C | € 419.000 |
+€ 8.460
1 stap(pen)
|
€ 427.460 | € -62.040 | |
| Varda 8 Genoenhuis | 127 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 85.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Munnikenakker 6 Kerkakkers | 130 | 5 | D | € 485.000 | € 3.731 |
| Heibeekstraat 16 Skandia | 132 | 5 | C | € 499.000 | € 3.780 |
| Aragorn 67 Genoenhuis | 127 | 5 | A | € 450.000 | € 3.543 |
| Jan van Amstelstraat 2 Braakhuizen-Zuid | 126 | 5 | C | € 445.000 | € 3.532 |
| Schutsboom 1 Zesgehuchten | 125 | 6 | C | € 499.000 | € 3.992 |
| Schutsboom 19 Zesgehuchten | 117 | 5 | A | € 450.000 | € 3.846 |
| Varda 8 Genoenhuis | 127 | 6 | B | € 575.000 | € 4.528 |
| Mackenziestraat 19 Coevering | 152 | 5 | D | € 499.000 | € 3.283 |
| Schutsboom 37 Zesgehuchten | 110 | 5 | A | € 400.000 | € 3.636 |
| Valandil 19 Genoenhuis | 145 | 6 | A | € 595.000 | € 4.103 |
| Talingstraat 9 Braakhuizen-Noord | 109 | 4 | A+ | € 450.000 | € 4.128 |
| Waleweinlaan 14 Coevering | 108 | 4 | A | € 400.000 | € 3.704 |