Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REMAX Compleet (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 26 apartments in Eindhoven met 47–88 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 53e percentiel (+4.9% t.o.v. mediaan van € 4.905/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 1.880 |
|---|---|
| Dichtheid | 9003 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 333.000 deze listing +5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722210
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog — 0.27 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf "de Schatkamer" — 0.32 km |
| Supermarkt | (naamloos) — 0.13 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek de Roosten — 0.06 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Aalsterweg — 0.68 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 1.22 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 2.8 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Hang Chow — 0.11 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.671 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.784 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1156 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~408 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 272 per jaar en 272 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Cognachof 3 Achtse Barrier-Gunterslaer | 77 | B | € 350.000 | +€ 0 | € 350.000 | € 0 | |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | B | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | € -5.000 | |
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | C | € 350.000 |
+€ 6.480
1 stap(pen)
|
€ 356.480 | +€ 6.480 | |
| Nederlandplein 14 Woenselse Heide | 88 | C | € 335.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 342.920 | € -7.080 | |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | D | € 349.000 |
+€ 11.840
2 stap(pen)
|
€ 360.840 | +€ 10.840 | |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | D | € 350.000 |
+€ 11.680
2 stap(pen)
|
€ 361.680 | +€ 11.680 | |
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | D | € 325.000 |
+€ 9.600
2 stap(pen)
|
€ 334.600 | € -15.400 | |
| de Koppele 429 Vaartbroek | 86 | C | € 325.000 |
+€ 7.740
1 stap(pen)
|
€ 332.740 | € -17.260 | |
| Hertog Hendrik van Brabantplein 26 Rochusbuurt | 52 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -25.000 | |
| Judas Taddeusplein 33 Mensfort | 87 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 25.000 | |
| de Koppele 659 Vaartbroek | 88 | E | € 300.000 |
+€ 19.360
3 stap(pen)
|
€ 319.360 | € -30.640 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Pisanostraat 420 Rapenland | 72 | 3 | C | € 350.000 | € 4.861 |
| St Wirostraat 20 Sintenbuurt | 71 | 3 | A | € 385.000 | € 5.423 |
| Dirigentplein 151 Tongelresche Akkers | 73 | 3 | A | € 399.000 | € 5.466 |
| Dr Willem Dreesstraat 30 Hemelrijken | 75 | 3 | B | € 345.000 | € 4.600 |
| Karel de Grotelaan 97 Oude Spoorbaan | 72 | 4 | B | € 350.000 | € 4.861 |
| Karel de Grotelaan 273 Oude Spoorbaan | 73 | 4 | D | € 350.000 | € 4.795 |
| Veldmaarschalk Montgomerylaan 332 Generalenbuurt | 74 | 4 | D | € 349.000 | € 4.716 |
| Woenselse Markt 30 Hemelrijken | 63 | 2 | C | € 309.000 | € 4.905 |
| Le Sage ten Broeklaan 9 Looiakkers | 63 | 2 | C | € 395.000 | € 6.270 |
| Herman Gorterlaan 345 Genneperzijde | 68 | 2 | E | € 269.000 | € 3.956 |
| Herman Gorterlaan 349 Genneperzijde | 69 | 2 | E | € 265.000 | € 3.841 |
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | 2 | D | € 325.000 | € 5.417 |