Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 198 m² |
| Perceel | 495 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Pradium Vastgoed (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Veldhoven met 138–257 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+19.5% t.o.v. mediaan van € 4.162/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Veldhoven
| Inwoners | 3.925 |
|---|---|
| Dichtheid | 5021 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 499.000 deze listing +97% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 22% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08610102
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Dick Bruna — 0.15 km · 12 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS van Reijen — 0.66 km |
| Apotheek | Alphega Apotheek Heikant — 0.62 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Heikant — 0.65 km |
| Ziekenhuis | Máxima Medisch Centrum — 3.69 km |
| OV-station | Eindhoven Airport — 2.77 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.703 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 205.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 198 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.980 per jaar (~€ 165/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.868 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1386 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~198 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Veldhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hageweijer 2 Oerle | 228 | A | € 949.000 |
+€ 68.400
3 stap(pen)
|
€ 1.017.400 | +€ 32.400 | |
| Hageweijer 19 Oerle | 227 | A | € 875.000 |
+€ 68.100
3 stap(pen)
|
€ 943.100 | € -41.900 | |
| Lakenvelder 3 Oerle | 154 | A | € 895.000 |
+€ 46.200
3 stap(pen)
|
€ 941.200 | € -43.800 | |
| Kievit 5 De Kelen | 239 | A | € 985.000 |
+€ 71.700
3 stap(pen)
|
€ 1.056.700 | +€ 71.700 | |
| Welle 11 Oerle | 186 | B | € 800.000 |
+€ 76.260
4 stap(pen)
|
€ 876.260 | € -108.740 | |
| Pegbroekenlaan 21 Veldhoven | 141 | A | € 759.000 |
+€ 42.300
3 stap(pen)
|
€ 801.300 | € -183.700 |
Alle vergelijkbare woningen (11)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Djept 128 De Polders | 194 | 5 | C | € 1.189.000 | € 6.129 |
| Welle 11 Oerle | 186 | 5 | B | € 800.000 | € 4.301 |
| Hageweijer 2 Oerle | 228 | 6 | A | € 949.000 | € 4.162 |
| Hageweijer 19 Oerle | 227 | 6 | A | € 875.000 | € 3.855 |
| De Wever 19 't Look | 180 | 5 | C | € 600.000 | € 3.333 |
| Lakenvelder 3 Oerle | 154 | 5 | A | € 895.000 | € 5.812 |
| Kievit 5 De Kelen | 239 | 6 | A | € 985.000 | € 4.121 |
| Pegbroekenlaan 21 Veldhoven | 141 | 6 | A | € 759.000 | € 5.383 |
| Bossebaan 59 Cobbeek en Centrum | 147 | 6 | B | € 550.000 | € 3.741 |
| Hertgang 138 De Kelen | 145 | 6 | A | € 549.000 | € 3.786 |
| Zittardsestraat 61 Oerle | 139 | 4 | A++ | € 595.000 | € 4.281 |