house · resale
E. du Perronstraat 34
1321BC Almere · Literatuurwijk Midden-oost · wijk Literatuurwijk · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 128 m² |
| Perceel | 145 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | IMMO Arie van der Lee (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 82 houses in Almere met 89–166 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-9.6% t.o.v. mediaan van € 4.104/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.820 |
|---|---|
| Dichtheid | 8009 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 408.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 28% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00343003
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Omnibus — 0.11 km · 23 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.71 km |
| Supermarkt | Vomar — 0.45 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Notekraker — 1.29 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum De Archipel — 0.56 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 2.6 km |
| OV-station | Almere Muziekwijk — 0.82 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lin Wah — 0.71 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 128 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.792 per jaar (~€ 149/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.417 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1408 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~384 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edelhertweg 93 Faunabuurt Zuidwest | 136 | B | € 450.000 |
+€ 25.840
2 stap(pen)
|
€ 475.840 | +€ 840 | |
| Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden | 125 | B | € 450.000 |
+€ 23.750
2 stap(pen)
|
€ 473.750 | € -1.250 | |
| Coendersborgstraat 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 465.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 473.640 | € -1.360 | |
| Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 22.420
2 stap(pen)
|
€ 472.420 | € -2.580 | |
| Vleugelnootsingel 30 Parkwijk Noordwest | 122 | A | € 470.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 479.760 | +€ 4.760 | |
| Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest | 110 | A | € 475.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 483.800 | +€ 8.800 | |
| Radar 1 Noorderplassen W.-Oost | 115 | A | € 475.000 |
+€ 9.200
1 stap(pen)
|
€ 484.200 | +€ 9.200 | |
| Zaterdagstraat 9 Seizoenenbuurt Noord | 138 | A | € 475.000 |
+€ 11.040
1 stap(pen)
|
€ 486.040 | +€ 11.040 | |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | A | € 450.000 |
+€ 9.920
1 stap(pen)
|
€ 459.920 | € -15.080 | |
| Valeriaanstraat 29 Kruidenwijk Midden-west | 120 | A | € 450.000 |
+€ 9.600
1 stap(pen)
|
€ 459.600 | € -15.400 | |
| Isadora Duncanweg 25 Danswijk Zuidoost | 119 | A | € 450.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 459.520 | € -15.480 | |
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | A | € 450.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 459.120 | € -15.880 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Meindert Hobbemastraat 176 Tussen de Vaarten N.- Oost | 129 | 5 | A | € 489.000 | € 3.791 |
| Geerten Gossaertpad 21 Literatuurwijk Noordwest | 124 | 5 | A | € 490.000 | € 3.952 |
| Novemberstraat 60 Seizoenenbuurt West | 132 | 5 | A | € 495.000 | € 3.750 |
| Schildmeerstraat 7 Waterwijk West | 132 | 5 | A+ | € 450.000 | € 3.409 |
| Catalpastraat 44 Parkwijk Noordoost | 130 | 5 | A | € 525.000 | € 4.038 |
| Isadora Duncanweg 25 Danswijk Zuidoost | 119 | 5 | A | € 450.000 | € 3.782 |
| Zaterdagstraat 9 Seizoenenbuurt Noord | 138 | 5 | A | € 475.000 | € 3.442 |
| Topzeil 18 Noorderplassen W.-West | 137 | 5 | A | € 525.000 | € 3.832 |
| Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord | 117 | 5 | A | € 445.000 | € 3.803 |
| Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden | 125 | 4 | B | € 450.000 | € 3.600 |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | 6 | A | € 450.000 | € 3.629 |
| Vleugelnootsingel 30 Parkwijk Noordwest | 122 | 4 | A | € 470.000 | € 3.852 |