house · resale
Landjonker 61
3171HG Poortugaal · Landweg · wijk Wijk 03 Poortugaal-Zuid · Albrandswaard
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 157 m² |
| Perceel | 198 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VBW Makelaars & Taxateurs (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 10 houses in Albrandswaard met 109–204 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-9.9% t.o.v. mediaan van € 4.943/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Landjonker
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Landjonker 37 | 175 | A | € 865.000 | € 4.943 |
Buurt in cijfers — Albrandswaard
| Inwoners | 1.870 |
|---|---|
| Dichtheid | 5450 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 426.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06130309
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | CBS De Parel — 0.65 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.86 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Poortugaal — 0.83 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Praktijk Rhoon Dorp — 1.29 km |
| Ziekenhuis | Antes klinieken Poortugaal — 1.18 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Poortugaal — 0.81 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kees — 0.66 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.337 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 145.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 157 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.884 per jaar (~€ 157/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.494 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1413 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~314 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Albrandswaard
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Molendijk 59 Rhoon Noord | 126 | C | € 685.000 |
+€ 47.880
4 stap(pen)
|
€ 732.880 | +€ 33.880 | |
| Molendijk 55 Rhoon Noord | 122 | A | € 720.000 |
+€ 21.960
2 stap(pen)
|
€ 741.960 | +€ 42.960 | |
| Wilhelmina Geevestraat 18 Poortugaal Zuid | 128 | C | € 699.500 |
+€ 48.640
4 stap(pen)
|
€ 748.140 | +€ 49.140 | |
| Ghijseland 254 Ghijseland | 131 | B | € 609.000 |
+€ 37.990
3 stap(pen)
|
€ 646.990 | € -52.010 | |
| Hovenier 63 Rhoon Noord | 120 | C | € 545.000 |
+€ 45.600
4 stap(pen)
|
€ 590.600 | € -108.400 | |
| Ghijseland 57 Ghijseland | 135 | F | € 489.000 |
+€ 74.250
7 stap(pen)
|
€ 563.250 | € -135.750 |
Alle vergelijkbare woningen (8)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Piet Mondriaan Allee 26 Rhoon-Zuidoost | 156 | 5 | A | € 820.000 | € 5.256 |
| Ghijseland 254 Ghijseland | 131 | 5 | B | € 609.000 | € 4.649 |
| Molendijk 59 Rhoon Noord | 126 | 5 | C | € 685.000 | € 5.437 |
| Ghijseland 57 Ghijseland | 135 | 5 | F | € 489.000 | € 3.622 |
| Wilhelmina Geevestraat 18 Poortugaal Zuid | 128 | 6 | C | € 699.500 | € 5.465 |
| Molendijk 55 Rhoon Noord | 122 | 4 | A | € 720.000 | € 5.902 |
| Hovenier 63 Rhoon Noord | 120 | 5 | C | € 545.000 | € 4.542 |
| Maurits Escherlaan 36 Rhoon-Zuidoost | 110 | 5 | A | € 475.000 | € 4.318 |