apartment · resale
Pieter Oosterhuisstraat 77
1087HT Amsterdam · Havenkwartier IJburg · wijk IJburg-Zuid · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 85 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hallie & Van Klooster Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 265 apartments in Amsterdam met 59–110 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 17e percentiel (-29.6% t.o.v. mediaan van € 7.941/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 2.155 |
|---|---|
| Dichtheid | 18818 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 481.000 deze listing -1% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363ML01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Terra Nova — 0.14 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindergarden Haveneiland — 0.73 km |
| Supermarkt | Versmarkt — 0.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Synergia — 0.2 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Kwartier IJburg — 0.69 km |
| OV-station | (naamloos) — 0.19 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | DOK48 — 0.04 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 101.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 85 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.360 per jaar (~€ 113/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.381 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1105 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~340 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | B | € 465.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 473.470 | € -1.530 | |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | C | € 450.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 467.000 | € -8.000 | |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | B | € 475.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 484.790 | +€ 9.790 | |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 15.000 | |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | D | € 475.000 |
+€ 18.240
3 stap(pen)
|
€ 493.240 | +€ 18.240 | |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Elisabeth Boddaertstraat 28 Staalmanbuurt | 76 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 | |
| Faas Wilkesstraat 471 Sportheldenbuurt | 77 | A+ | € 500.000 | +€ 0 | € 500.000 | +€ 25.000 | |
| Postjesweg 395 Overtoomse Veld-Zuid | 81 | B | € 499.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 507.910 | +€ 32.910 | |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | C | € 425.000 |
+€ 15.600
2 stap(pen)
|
€ 440.600 | € -34.400 | |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -40.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | 3 | C | € 450.000 | € 5.294 |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | 3 | A+ | € 450.000 | € 5.233 |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | 3 | B | € 475.000 | € 5.337 |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | 3 | A | € 535.000 | € 6.221 |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | 3 | A | € 490.000 | € 5.326 |
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | 3 | B | € 400.000 | € 4.878 |
| Esplanade de Meer 273 Park de Meer | 82 | 3 | A | € 550.000 | € 6.707 |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | 3 | B | € 465.000 | € 6.039 |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | 3 | A | € 565.000 | € 6.570 |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | 3 | C | € 425.000 | € 5.449 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | 4 | A | € 435.000 | € 5.118 |