apartment · resale
Treilerdwarsweg 94
2583DA Den Haag · Vissershaven · wijk Wijk 07 Scheveningen · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 66 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | DOEN NVM Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 112 apartments in Den Haag met 46–85 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 99e percentiel (+51.9% t.o.v. mediaan van € 4.936/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 4.900 |
|---|---|
| Dichtheid | 5784 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 428.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 57% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05180702
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Eben-Haëzerschool — 0.69 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Grote Beer — 0.97 km |
| Supermarkt | Jumbo Koornneef — 0.16 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Den Heijer — 0.19 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Scheveningen — 0.98 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | PsyQ — 3.34 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | 1 Doctor Lelykade — 0.32 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Oma Toos — 0.14 km · 51 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 98.913 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 660 per jaar (~€ 55/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.418 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~462 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~66 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 70 | A | € 475.000 |
+€ 21.000
3 stap(pen)
|
€ 496.000 | +€ 1.000 | |
| Fahrenheitstraat 64 Valkenboskwartier | 79 | A | € 469.000 |
+€ 23.700
3 stap(pen)
|
€ 492.700 | € -2.300 | |
| Perenstraat 82 Vruchtenbuurt | 75 | D | € 465.000 |
+€ 42.750
6 stap(pen)
|
€ 507.750 | +€ 12.750 | |
| Frederik Hendriklaan 224 Statenkwartier | 77 | B | € 450.000 |
+€ 31.570
4 stap(pen)
|
€ 481.570 | € -13.430 | |
| Louis Davidsstraat 174 Waldeck-Zuid | 78 | C | € 435.000 |
+€ 39.000
5 stap(pen)
|
€ 474.000 | € -21.000 | |
| Binckhorstlaan 315 Binckhorst | 79 | A | € 450.000 |
+€ 23.700
3 stap(pen)
|
€ 473.700 | € -21.300 | |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | D | € 425.000 |
+€ 41.610
6 stap(pen)
|
€ 466.610 | € -28.390 | |
| Spuistraat 66 Voorhout | 72 | A+++ | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Van der Duynstraat 202 Huygenspark | 80 | C | € 485.000 |
+€ 40.000
5 stap(pen)
|
€ 525.000 | +€ 30.000 | |
| Van Aerssenstraat 109 Statenkwartier | 75 | C | € 425.000 |
+€ 37.500
5 stap(pen)
|
€ 462.500 | € -32.500 | |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | D | € 415.000 |
+€ 39.900
6 stap(pen)
|
€ 454.900 | € -40.100 | |
| Medemblikstraat 42 Leyenburg | 78 | C | € 399.000 |
+€ 39.000
5 stap(pen)
|
€ 438.000 | € -57.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Spuistraat 66 Voorhout | 72 | 3 | A+++ | € 525.000 | € 7.292 |
| Van Speijkstraat 210 Zeeheldenkwartier | 65 | 3 | C | € 400.000 | € 6.154 |
| Vissershavenstraat 1 Oud Scheveningen | 70 | 3 | D | € 415.000 | € 5.929 |
| Van Kinsbergenstraat 146 Zeeheldenkwartier | 70 | 4 | A | € 475.000 | € 6.786 |
| Fahrenheitstraat 124 Valkenboskwartier | 73 | 3 | D | € 425.000 | € 5.822 |
| Teunisbloemplein 71 Bohemen en Meer en Bos | 69 | 3 | C | € 375.000 | € 5.435 |
| Van Hoytemastraat 39 Van Hoytemastraat e.o. | 59 | 3 | A | € 400.000 | € 6.780 |
| Frankenslag 310 Statenkwartier | 73 | 3 | C | € 395.000 | € 5.411 |
| Drogersdijk 42 Oud Scheveningen | 71 | 3 | G | € 369.500 | € 5.204 |
| Vreeswijkstraat 84 Morgenstond-Oost | 68 | 3 | C | € 350.000 | € 5.147 |
| Klimopstraat 276 Bloemenbuurt-Oost | 74 | 3 | C | € 399.000 | € 5.392 |
| Louise Henriëttestraat 80 Bezuidenhout-Midden | 75 | 3 | C | € 395.000 | € 5.267 |