apartment · resale
Ottho Heldringstraat 200
1066AZ Amsterdam · Staalmanbuurt · wijk Slotervaart-Zuid · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Kamers | 4 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Mokum Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 231 apartments in Amsterdam met 73–136 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 19e percentiel (-27.7% t.o.v. mediaan van € 7.843/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.840 |
|---|---|
| Dichtheid | 12575 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 486.000 deze listing +22% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 83% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FN04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Lumion Amsterdam — 0.53 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Christoffel — 0.47 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.6 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Delflandplein — 0.69 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Amsterdam West — 0.84 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 0.29 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 0.41 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Family Home Restaurant — 0.2 km · 15 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.841 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 127.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.981 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1365 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~420 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IJburglaan 1055 Ed Pelsterparkbuurt | 102 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| C.J.K. van Aalststraat 60 Sporenburg | 100 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Esplanade de Meer 76 Park de Meer | 96 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Humberto Delgadoplein 34 F-buurt | 119 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € 0 | |
| Bolestein 238 Buitenveldert-Zuidwest | 92 | C | € 575.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 593.400 | € -1.600 | |
| Cornelis van Rijplantsoen 85 Dobbebuurt | 98 | B | € 575.000 |
+€ 10.780
1 stap(pen)
|
€ 585.780 | € -9.220 | |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Waterlandplein 18 Werengouw-Midden | 111 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Conradstraat 132 Czaar Peterbuurt | 92 | A+ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -20.000 | |
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | C | € 550.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 569.400 | € -25.600 | |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | C | € 549.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 569.200 | € -25.800 | |
| H. Gerhardstraat 68 Zuidwestkwadrant-Zuid | 117 | A | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | +€ 30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| IJburglaan 1055 Ed Pelsterparkbuurt | 102 | 4 | A | € 595.000 | € 5.833 |
| Arent Janszoon Ernststraat 153 Buitenveldert-Oost-Midden | 109 | 4 | B | € 625.000 | € 5.734 |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | 4 | C | € 549.000 | € 5.436 |
| Leuvenstraat 136 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 101 | 4 | A | € 545.000 | € 5.396 |
| Cornelis van Rijplantsoen 85 Dobbebuurt | 98 | 4 | B | € 575.000 | € 5.867 |
| Leuvenstraat 78 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 97 | 4 | C | € 550.000 | € 5.670 |
| Veeteeltstraat 23 Betondorp | 99 | 4 | C | € 685.000 | € 6.919 |
| De Lierhof 71 Delflandpleinbuurt-Oost | 100 | 4 | B | € 695.000 | € 6.950 |
| Leeuwendalersweg 694 Kolenkitbuurt-Zuid | 94 | 4 | A | € 575.000 | € 6.117 |
| C.J.K. van Aalststraat 60 Sporenburg | 100 | 5 | A | € 595.000 | € 5.950 |
| Waterlandplein 18 Werengouw-Midden | 111 | 3 | A | € 575.000 | € 5.180 |
| Johan Huizingalaan 599 Staalmanbuurt | 94 | 4 | A | € 525.000 | € 5.585 |