apartment · resale
Elstarstraat 149
1036LH Amsterdam · De Bongerd · wijk Tuindorp Oostzaan · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 152 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarswinkel B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 91 apartments in Amsterdam met 106–197 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-13.6% t.o.v. mediaan van € 8.333/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.165 |
|---|---|
| Dichtheid | 12223 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 677.000 deze listing +62% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 30% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NC04
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC Noordrijk — 0.16 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.17 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Mediq Apotheek Buiksloter — 0.65 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Kadoelerbreek — 0.64 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 1.18 km |
| OV-station | Molenwijk — 1.4 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kosebasi Steakhouse & Lounge — 0.69 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.228 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 233.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 152 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.128 per jaar (~€ 177/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.405 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1672 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~456 m³ per jaar |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Polanenstraat 62 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 136 | A | € 1.075.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 1.085.880 | € -9.120 | |
| Amstelvlietstraat 573 Amstelkwartier-Noord | 119 | A | € 1.095.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 1.104.520 | +€ 9.520 | |
| Amsteldijk 162 Kromme Mijdrechtbuurt | 120 | C | € 1.049.000 |
+€ 33.600
3 stap(pen)
|
€ 1.082.600 | € -12.400 | |
| Hogeweg 37 Linnaeusparkbuurt | 123 | C | € 1.075.000 |
+€ 34.440
3 stap(pen)
|
€ 1.109.440 | +€ 14.440 | |
| Da Costakade 14 Da Costabuurt-Noord | 117 | B | € 1.100.000 |
+€ 22.230
2 stap(pen)
|
€ 1.122.230 | +€ 27.230 | |
| Van Oldenbarneveldtplein 13 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 125 | C | € 1.025.000 |
+€ 35.000
3 stap(pen)
|
€ 1.060.000 | € -35.000 | |
| Badhuiskade 45 Overhoeks | 131 | A++++ | € 1.050.000 | +€ 0 | € 1.050.000 | € -45.000 | |
| Realengracht 178 Westelijke eilanden | 126 | D | € 1.100.000 |
+€ 44.100
4 stap(pen)
|
€ 1.144.100 | +€ 49.100 | |
| Uiterwaardenstraat 352 Scheldebuurt-West | 117 | B | € 1.150.000 |
+€ 22.230
2 stap(pen)
|
€ 1.172.230 | +€ 77.230 | |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | B | € 995.000 |
+€ 22.230
2 stap(pen)
|
€ 1.017.230 | € -77.770 | |
| Admiraal De Ruijterweg 243 Erasmusparkbuurt-Oost | 165 | B | € 1.150.000 |
+€ 31.350
2 stap(pen)
|
€ 1.181.350 | +€ 86.350 | |
| Van Speijkstraat 129 Kortenaerkwartier | 166 | B | € 1.150.000 |
+€ 31.540
2 stap(pen)
|
€ 1.181.540 | +€ 86.540 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | 4 | A | € 1.285.000 | € 8.185 |
| Leen Jongewaardkade 7 Buiksloterham-Zuid | 145 | 4 | A++ | € 1.300.000 | € 8.966 |
| Nassaukade 146 Da Costabuurt-Noord | 153 | 4 | A | € 1.325.000 | € 8.660 |
| Veembroederhof 59 Oostelijke Handelskade | 156 | 5 | A+ | € 995.000 | € 6.378 |
| Singel 399 Spuistraat-Zuid | 138 | 4 | C | € 1.249.000 | € 9.051 |
| Admiraal De Ruijterweg 243 Erasmusparkbuurt-Oost | 165 | 5 | B | € 1.150.000 | € 6.970 |
| Van Speijkstraat 129 Kortenaerkwartier | 166 | 5 | B | € 1.150.000 | € 6.928 |
| Polanenstraat 62 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 136 | 5 | A | € 1.075.000 | € 7.904 |
| Mensinge 48 Buitenveldert-Oost-Midden | 167 | 5 | B | € 915.000 | € 5.479 |
| Van Tuyll van Serooskerkenweg 72 Van Tuyllbuurt | 156 | 4 | D | € 1.450.000 | € 9.295 |
| Badhuiskade 45 Overhoeks | 131 | 3 | A++++ | € 1.050.000 | € 8.015 |
| Poeldijkstraat 279 Delflandpleinbuurt-Oost | 139 | 5 | A+ | € 1.350.000 | € 9.712 |