Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 176 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Soeteman Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Nijmegen met 84–157 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-15.0% t.o.v. mediaan van € 4.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Nijmegen
| Inwoners | 6.130 |
|---|---|
| Dichtheid | 6351 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 355.000 deze listing +23% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 52% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02680423
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.56 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.13 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Daniëlsplein — 0.28 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Daniëlsplein — 0.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis — 1.89 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Nijmegen Goffert — 1.03 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lunchroom Darna — 0.13 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.077 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.025 per jaar (~€ 252/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.329 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2662 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1089 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.089 per jaar en 1089 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Verbouwings-equivalente woningen in Nijmegen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cimbaalstraat 41 Neerbosch-Oost | 129 | C | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € 0 | |
| van der Duyn van Maasdamstraat 69 Hatert | 103 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € 0 | |
| Bergstraat 2 Lent | 156 | F | € 400.000 |
+€ 26.520
3 stap(pen)
|
€ 426.520 | € -8.480 | |
| Weezenhof 6808 Weezenhof | 138 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -10.000 | |
| Topaasstraat 119 Hatert | 109 | D | € 415.000 |
+€ 7.630
1 stap(pen)
|
€ 422.630 | € -12.370 | |
| Bergstraat 4 Lent | 125 | F | € 400.000 |
+€ 21.250
3 stap(pen)
|
€ 421.250 | € -13.750 | |
| de Voorstenkamp 1158 De Kamp | 117 | B | € 409.500 | +€ 0 | € 409.500 | € -25.500 | |
| Zwanenveld 7512 Zwanenveld | 121 | C | € 409.000 | +€ 0 | € 409.000 | € -26.000 | |
| Tolhuis 2078 Tolhuis | 130 | C | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -35.000 | |
| Lankforst 4121 Lankforst | 133 | A | € 398.000 | +€ 0 | € 398.000 | € -37.000 | |
| Winkelsteegseweg 41 Hatert | 100 | F | € 469.000 |
+€ 17.000
3 stap(pen)
|
€ 486.000 | +€ 51.000 | |
| Galvanistraat 16 Grootstal | 120 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 60.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zwanenveld 7512 Zwanenveld | 121 | 5 | C | € 409.000 | € 3.380 |
| de Voorstenkamp 1158 De Kamp | 117 | 5 | B | € 409.500 | € 3.500 |
| Bergstraat 4 Lent | 125 | 3 | F | € 400.000 | € 3.200 |
| Hatertseweg 608 Hatert | 115 | 4 | E | € 525.000 | € 4.565 |
| Cimbaalstraat 41 Neerbosch-Oost | 129 | 5 | C | € 435.000 | € 3.372 |
| Galvanistraat 16 Grootstal | 120 | 5 | A+ | € 495.000 | € 4.125 |
| Lankforst 2508 Lankforst | 122 | 5 | C | € 365.000 | € 2.992 |
| Tolhuis 2078 Tolhuis | 130 | 5 | C | € 400.000 | € 3.077 |
| Andalusiëstraat 20 Lent | 124 | 4 | A+++ | € 549.000 | € 4.427 |
| St. Jacobslaan 558 Grootstal | 115 | 4 | E | € 549.000 | € 4.774 |
| Topaasstraat 119 Hatert | 109 | 5 | D | € 415.000 | € 3.807 |
| Lankforst 4121 Lankforst | 133 | 5 | A | € 398.000 | € 2.992 |